HappyMod › Games › Word › Braindom 2: Beyin & zeka testi Mod
Braindom 2: Beyin & zeka testi Mod

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.0.5 [Reklamları kaldırmak]

Güncelleme açık: 2023-05-27

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık değiştirilmiş bir versiyonudur Braindom 2: Beyin & zeka testi tarafından geliştirildi Matchingham Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Braindom 2 V2.0.5... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Braindom 2: Beyin & zeka testi 2.0.5 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBraindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.0.5 [Reklamları kaldırmak]
versiyon2.0.5
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut174.44 MB
Mod BilgisiBraindom 2 V2.0.5
geliştiriciMatchingham Games
KategoriWord
Google Play'den edininBraindom 2: Beyin & zeka testi
Orijinal apk'yı indirinBraindom 2: Beyin & zeka testi (174.44 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Braindom 2: Brain Teaser Games şık APK
Sniper Attack 3D: Shooting War şık APK
Braindom: Brain Games Test şık APK
Wild West Sniper: Cowboy War şık APK
Mortar Clash 3D: Battle Games şık APK
Epic Merge: Magic Match Puzzle şık APK
Air Attack 3D: Sky War şık APK
Idle Ants Colony - Anthill Simulator şık APK
Nail Woman: Baddies Long Run şık APK
Help Me: Tricky Brain Puzzles şık APK
Blade Run: Slice and Escape şık APK
Bağlantılar İndir:

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.0.5 [Reklamları kaldırmak]

Hızlı indirme (174.44 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (174.44 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.0.5 [Reklamları kaldırmak]

Braindom 2 V2.0.5

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Zihnin egzersizinin mükemmel yapıldığı yer kütüphanesidir.

Gelecekteki istihdam için günlük beyin eğitimi gereklidir. Çoğu insan aynı zekaya sahip değildir veya yükseliyor - yani zorlukların üstesinden gelmek için her gün beyinlerini eğitmeleri gerekiyor. Bazen insanların yaşamdaki sorunları çözmek için mantığı kullanmaları gerekir. Zor bir talep için gerekli bir çözümle karşılaştığında, zekanızı uygulamanız gerekir. Bunun nedeni, günlük durumların okul veya iş gibi aklınızı gerektirmesidir. Herhangi bir sorunu çözmek keskin ve uyanık bir zihin gerektirir. Bunu başarmanın en iyi yolu, modern web sitelerinde zorlu sorularla zihninizi eğitmektir. Bu en uygun seçenek değildir, bu nedenle daha iyi bir alternatif Beyindom 2'dir. Yavaş yavaş zorlaşan çok çeşitli bulmacalara sahiptir. Ayrıca kolay, orta ve sert bulmacalar içerir.

# Zor bulmacaları anlamak bir zorluktur.

Yüzlerce bulmaca ile, bu oyunu önerilen zaman çerçevesinde bitirmeniz pek olası değildir. Bunun nedeni, her bulmacanın zorluğu saçınızı çekmeniz gereken noktaya kadar artar. Ayrıca, tamamladığınız her bulmacada yeni sorunlarla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Bu oyunu bitirdiğinizde, yüzlerce yeni bulmaca çözmüş olacaksınız. Bulmacalar, bir soruna iki veya üç olası çözüm seçmenizi gerektirir. Bunlar, bir nesneyi kimin yok eden veya bir etkinliğe kimin katıldığını kimin babası olduğuna karar vermektir. Bulmacalar ayrıca genellikle sembollerin gizli anlamlarını yorumlamayı içerir - ipuçlarını bir araya getirmenize yardımcı olmak için onlara ihtiyacınız olacak. Doğru cevabdan emin değilseniz, gözlemlerinize dayalı fikirler bulabilirsiniz.

# Bulmaca çözmeye yardımcı olan bir araç koleksiyonu.

Bulmaca oyunları bazen soru işareti olan büyüteç gibi destekleyici araçlara sahiptir. Bu araç, oyuncuların çözemedikleri bulmacaların cevaplarını bulmasına yardımcı olur. Bu cevaplar basittir, ancak oyuncuların bunları kullanmak için yeterli beyin gücüne ihtiyaçları vardır. Her bulmacayı çözerek, oyuncular beyin gücü sayısını artırır ve belirli sayıda cevabın kilidini açar. Kullanabileceğiniz beyin sayısını daha da arttırmak, mevcut miktarınızın her düştüğünde bir reklamı izleme seçeneğidir. Bunu yapmak uzun vadeli bir taahhüt gerektirir, ancak beyin sayımlarını desteklemenin en etkili yoludur. Beyin sayısını artırmanın diğer araçları arasında daha fazla kaynak reklam bulma ve bunları tıklamayı seçme yer alır. Braindom 2'yi oynayarak beyninizden daha fazlasını elde etmek, sahip olabileceğiniz herhangi bir sorun için mümkün olan en iyi çözümdür. Bu oyunu birkaç saat boyunca oynamaktan başka bir yere bakmaya gerek yok; Entelektüel yeteneklerinizin geliştirildiğini hissedeceksiniz.

# Bu hizmetin temel özellikleri şunları içerir:-Elbise kodları ve oda süslemeleri gibi rekabetçi ev çapında aktivitelere sahip ortak bir yurt. - Rekabetçi akademik ve ders dışı faaliyetler. - Yıllık bir kış resmi etkinliği.

300'den fazla zorlu bulmaca var, ama aynı zamanda çok ilginçler. Beyni eğitmek ve aynı zamanda hafızayı güçlendirmek çok önemlidir. Kendinizin veya bir arkadaşının zekasını test etmek için bu oyunu kullanın. Karakterlerin fotoğrafı ile eşleştirilmiş iyi tasarlanmış, kullanımı kolay arayüz oldukça gerçekçi. Bulmacalarda tekrar eden öğeler yoktur; Her zaman farklı ve ilginçtirler.

# Kim kim? farklı insanların başarılarını onurlandırmaya adanmış bir kitaptır.

Beyin atanan oyun Braindom 2 için 10 milyondan fazla Google Play indirme var. Ayrıca, 400.000'den fazla kişi unvanını puan verdi. Oyunun benzersiz stili, geleneksel Match-3 oyunlarından veya nesne oyunları bulmaktan ayrılır. Renkleri eşleştirmek veya nesneleri bulmak yerine, bir fotoğrafta kimin yalan söylediğini anlamak için gözlem becerilerinizi kullanmanız gerekir. Çoktan seçmeli bir sınav gibi, Braindom 2s bulmacası gibi bir cevabın neden seçildiğini kanıtlamak için ipuçları bulmayı gerektirir. Bu, çoktan seçmeli bir soru üzerinde cevap bulmaya benzer-ancak rastgele bir seçim yoktur. Bunun yerine, cevapları bulmak, ekranda görüntülenen seçenekleri analiz etmeyi gerektirir. Bu serinin 17 bulmacasından biri, bir galibiyet için kimin aldattığını çözmeyi gerektirir. Sakallı adamın sadakatsizliğinin bazı kanıtları bilgisayar ekranına dokunarak görülebilir. Başka bir bulmacada, her üç adam da çocuğun babası olduğunu iddia ediyor. Çocuğun telefonunu aramak, hangilerinin alıcıyı aldığını ortaya çıkarır. Eğer o kişi cevap veren kişi ise, aslında çocuğun ebeveynidir. Braindom 2, günlük yaşam sorunları hakkında tavsiyelerde bulunarak çözdüğü bulmacaları sık sık yorumlar. William Shakespeare, Leonardo Da Vinci veya Albert Einstein'ın zorlukları gibi bazı gerçek dünya sorunları hakkında bir açıklama bile yapabilir. 5, 10, 15 ve daha yüksek seviyelerdeki bulmacaları çözerken, oyuncular bu ünlü insanlar gibi dünya liderleri hakkında ek bilgilerin kilidini açar.

# Kanıtları doğrulamak her zaman önemlidir, ancak genellikle kesin değildir.

Birçok bulmaca, bulmacayı çözmek için gerekli bilgileri ayırt etmek için dikkatli bir gözlem ve mantık gerektirir. Ancak, sahte bir ipucuna kurban olmayacak şekilde uyanık kalmanız önemlidir. Bazı oyunlar sizi yoldan atma umuduyla kasıtlı yanlış bilgi verecektir. Kız yüzüğünün 2008 yılında üniversiteden mezun olduğunu söyledi. 13 yerine 30 yaşında ısrar ettiğinde, adam yalan söylediğini düşündü. Aklımda, en az 30 yaşında olduğunu düşündüm. Ancak oyun, düşündüğümden biraz daha yaşlı olduğunu açıkladı. Çünkü hiç kimse mezuniyeti kutlamak için altın bir yüzük giymemiştir. Bu oyunu oynarken, parçaların birbirine nasıl uyduğunu ve önerilen çözümlerin ne kadar uygun olduğunu da düşünmeniz gerekir. Bu deneyimi zenginleştirir ve oyuncular için bir bükülme ekler.

# Brain Point takviyesi ne için hizmet ediyor?

Beyinliğin devamı, sadece beyin noktaları kazanılabilir. Oyunun bulmaca olmayan alanlarına ipuçları, hediyeler ve erişim satın almak için kullanılırlar. Zor bulmacaları çözmek, eldeki herhangi bir kaynağın kullanılmasını gerektirir. Bunu deneme yanılma yoluyla keşfettim.

# Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.0.5 [Reklamları kaldırmak] Özellik:

Haftanın zorlu Bilmecesini Çözebilir misiniz? Braindom 2: Bilmeceler Yapboz Oyunu doğru bilmece oyunudur — ne çok karmaşık ne de çok kolay. En iyi bilmeceler, doğal problem çözme becerilerinizi harekete geçirir ve yol boyunca sizi güldürür. Zor bilmecelerden orta düzey bilmecelere ve kolay bilmecelere kadar değişen bu zorlu bilmeceler ve cevaplar. Çoğu IQ oyunu, IQ testi ve beyin oyununun aksine, Braindom 2: Riddles Puzzle Game beyninizi geliştirmek için benzersiz bir konsepttir. Yani beynimizi keskin ve keskin tutmak istiyorsanız, bu beyin geliştirme oyunları bu konuda size çok fayda sağlayacaktır. Bu beyin oyunlarını, IQ'nuzu yükseltmek için etkili zihinsel uyarım için bir eğitim yardımı olarak cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. Beyin oyunları hafızanızı geliştirecek, mantıksal becerilerinizi geliştirecek ve refleksinizi geliştirecektir. Braindom 2: Bilmeceler Yapboz Oyunu, zihninizi keskinleştiren birkaç zor bulmacaya, mobil cihazlar için pek çok ücretsiz beyin veya akıl oyununa sahiptir ve tamamen ücretsiz bir oyundur. Braindom 2 : Bilmeceler Yapboz Oyunu, mobil cihazlar için en iyi zeka oyunlarından biridir. Bu beyin oyunu tamamen ücretsizdir ve size uygun beyin egzersizleri sağlayarak hafıza becerilerinizi test edebilir ve geliştirebilir. Burada bulunan küçük oyunlar hafızanızı geliştirecektir. Beyin hızınızı, esnekliğinizi ve ayrıca dikkatinizi artıracaktır. Eğlenceli bir IQ testi gibi, becerinizi, hızınızı, zihninizi ve dikkat durumunuzu test etmek için oyunlarla başlayabilirsiniz. En heyecan verici yanı ise sıkılmayacaksın; Braindom 2: Riddles Puzzle Game - Bu beyin oyunu, arkadaşlarınız arasında bilmece ustası olmanız için her gün yeni bir meydan okuma ve trivia testleri ile kendinizi eğitmenizi teşvik eder. Bu, size yardımcı olan bir beyin testidir. zorlu bulmacalar ve zeka oyunlarıyla becerilerinizi geliştirin ve beyninizi eğitin. Braindom 2: Riddles Puzzle Game, mobil cihazlar için en üst sıralarda yer alan ücretsiz zeka oyunlarından biridir. Braindom 2: Riddles Puzzle Game'i kullanırken çeşitli zor bulmaca oyunlarıyla beyninizi çalıştırabilir, sayısız bilmece ve teaser ile zihinsel kaslarınızı zorlayarak problem çözme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Rahatlamak ve zihninizi yenilemek için en çok tercih ettiğiniz oyunların keyfini çıkarın. 2: Bilmeceler Yapboz Oyunu yüzlerce eğlenceli oyun, bilmece oyunları, zor bulmacalar, beyin testleri, IQ testleri, kelime oyunları ve çok çeşitli trivia sunan mobil cihazlar için en iyi ücretsiz beyin oyunlarından biridir. Bu beyin testi, problem çözme becerilerinizi geliştirmenize ve IQ seviyenizi keskinleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu uygulama zihninize meydan okur ve sizi bir bilmece ustasına dönüştürür. Braindom 2: Riddles Puzzle Game, yalnızca IQ'nuzu test etmeyen IQ tabanlı bir beyin oyunudur. Bunun yerine, bir dahi olup olmadığınızı kontrol etmek için birkaç zorlu test sunuyor. Orijinal bulmaca oyunları ve zorlu zeka oyunları içeren bu uygulama, beyninizi daha fazla düşünmeye ve odaklanmaya zorlar, IQ seviyeniz yükselir, odaklanmanız ve kritik muhakeme yeteneğiniz artar. -Size yüzlerce zor bilgi yarışması verilecek ve hilelerine rağmen bunları çözmeniz istenecek.-Hafızanızı, matematik yeteneğinizi ve mantığınızı test edin.-Oyunu aynı zamanda Arkadaşlarınızın IQ'sunu test edin.-Uygulamanın sağladığı egzersizlere katılın ve eğlenerek beyninizi güçlendirin.-Sıra dışı düşünebileceksiniz.-Meydan okumaya bayılacağınız zorlu ve zorlayıcı oyunlar.-Bu IQ'nuzu ve zekanızı artırmanıza yardımcı olur.-Başlangıçta kolay ama usta olmak zor.-Kolay taktikler, ancak usta olmak için süper bir IQ seviyeniz olmalıdır.-Oyunun %100'ü beyninizi eğitmek için tasarlanmıştır. aktivite.-kolay oyun, beyin testi ve zorlu zihin bulmacası hepsi bir arada-Rahatlatıcı oyunlar oynayın ve sizi rahatsız edecek hiçbir baskı olmayacaktır.-Hafıza ve beyin gücünü geliştirmeye yardımcı olur.-Tonlarca bilgi yarışması, zekanızı geliştirmek için burada beyin gücü.

Zihnin egzersizinin mükemmel yapıldığı yer kütüphanesidir.
Zor bulmacaları anlamak bir zorluktur.
Bulmaca çözmeye yardımcı olan bir araç koleksiyonu.
Bu hizmetin temel özellikleri şunları içerir:-Elbise kodları ve oda süslemeleri gibi rekabetçi ev çapında aktivitelere sahip ortak bir yurt. - Rekabetçi akademik ve ders dışı faaliyetler. - Yıllık bir kış resmi etkinliği.
Kim kim? farklı insanların başarılarını onurlandırmaya adanmış bir kitaptır.
Kanıtları doğrulamak her zaman önemlidir, ancak genellikle kesin değildir.
Brain Point takviyesi ne için hizmet ediyor?

# Nasıl indirilir ve kurulur Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.0.5 [Reklamları kaldırmak]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Braindom 2: Brain Teaser Games modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Braindom 2: Brain Teaser Games mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Braindom 2: Brain Teaser Games indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Braindom 2: Brain Teaser Games arayın.

# Tam Özellikler Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.0.5 [Reklamları kaldırmak]

// İndirme Bilgileri //

Boyut174.4MB
versiyon2.0.5
Sürüm Kodu124
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE INTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM' maxSdkVersion='32 USE_EXACT_ALARM ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE BILLING READ_PHONE_STATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Vibratöre erişime izin verir.
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa, herhangi bir özelliği bildirmeniz gerekmez.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • U

  @Anonim   2023-06-07 16:32:28

  Kimden:US   cihaz:CPH2015   OS:android 9
  It's not working at all
 • I

  @Anonim   2023-02-25 20:21:41

  Kimden:ID   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  #HappyMod# this app is not working
 • U

  @Anonim   2023-02-15 21:40:36

  Kimden:US   cihaz:M2010J19SG   OS:android 12
  This mod is not work......
 • I

  @Anonim   2022-12-18 02:49:11

  Kimden:IN   cihaz:21091116UI   OS:android 12
  not working 1% also not working
 • M

  @Anonim   2022-10-23 23:25:43

  Kimden:MY   cihaz:V2026   OS:android 12
  workk !! good gamee . i love ittt
 • H

  @Anonim   2022-05-28 00:53:33

  Kimden:HU   cihaz:SM-A127F   OS:android 11
  good braindom game!!!!!
 • H

  @Anonim   2022-04-30 22:17:33

  Kimden:HU   cihaz:SM-A127F   OS:android 11
  good braindom game!!!!!!!
 • U

  @Anonim   2022-04-21 14:56:25

  Kimden:US   cihaz:CPH2269   OS:android 11
  ii ont like it! i love it! like love love love itn
 • E

  @Anonim   2022-03-01 18:30:29

  Kimden:EG   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 • G

  @Anonim   2021-09-11 10:32:29

  Kimden:GB   cihaz:SM-A320F   OS:android 8.0.0
  Nice game! Who made this game?
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Braindom 2: Beyin & zeka testi şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Braindom 2: Beyin & zeka testi

 • I

  @Anonim   2022-03-27 08:34:02

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-G532G   OS:android 6.0.1
  Gk bisa di mainin tolong di perbaiki tolong dibenerin y Makassih?
 • E

  @Anonim   2022-03-25 16:21:08

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi 21051182G   OS:android 11
  الرجاء تحميلها مهكره واشكراا72728282872772727727272727
 • I

  @Anonim   2022-02-16 21:52:42

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 6   OS:android 8.1.0
  tampil kan aplikasi yang aku mau download game ini kaya nya seru tapi gk tersedia sama happy mod ini
 • G

  @Anonim   2021-07-18 18:50:54

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 7.0
  vjzgd xxndndndnxjdbrnuxkjsmksfggxvxbbdbejxjsjsushgataydjtnfjjxndgdnxnyxbdv
 • I

  @Anonim   2021-03-01 18:19:38

  Kimden:IL   cihaz:samsung SM-T290   OS:android 9
  it's not working briandom 1 work and this not please fix it I want play this game
 • E

  @Anonim   2021-02-11 02:48:37

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 10
  Tiene muchos anuncios y ahi que pagar para que se te quiten los anuncios.
 • G

  @Anonim   2021-01-30 03:25:00

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M515F   OS:android 10
  make the hacked version of this game so that I can solve all the riddles
 • I

  @Anonim   2020-12-25 20:23:33

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Xgcdtcfcccvvvvvvvvvvvvvv Ggggggggggggg-dhruduhfbfuchcjdhcfdc hcbnf hchccbudbchxbcjdddixhchdjdchcg HD
 • U

  @Anonim   2020-12-14 22:50:14

  Kimden:US   cihaz:OnePlus ONEPLUS A5000   OS:android 7.1.1
  AD-Block - Unlimited money - NO ADS -
 • E

  @Anonim   2020-12-08 09:25:39

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 10
  اريد محاولات اكثر..................................................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (22) Sürümler of Braindom 2: Beyin & zeka testi şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Braindom 2: Beyin & zeka testi şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme