HappyMod › Games › Word › Braindom 2: Beyin & zeka testi Mod
Braindom 2: Beyin & zeka testi Mod

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.1.7 [Sınırsız ipucu]

Güncelleme açık: 2023-12-24

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık değiştirilmiş bir versiyonudur Braindom 2: Beyin & zeka testi tarafından geliştirildi Matchingham Games. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Çok sayıda zeka puanı. Çok sayıda ipucu. Çok sayıda a... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Braindom 2: Beyin & zeka testi 2.2.7 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıBraindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.1.7 [Sınırsız ipucu]
versiyon2.1.7
Güncelleme açık2023-12-24
Boyut186.8 MB
Mod BilgisiÇok sayıda zeka puanı. Çok sayıda ipucu. Çok sayıda atlama. Çok sayıda şanslı tekerlek.
geliştiriciMatchingham Games
Ringtone İndirOne Piece Ringtone
KategoriWord
Google Play'den edininBraindom 2: Beyin & zeka testi
Orijinal apk'yı indirinBraindom 2: Beyin & zeka testi (186.8 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Brain Who? Tricky Riddle Tests şık APK
Sniper Attack 3D: Shooting War şık APK
Braindom: Brain Games Test şık APK
Impossible Date: Tricky Riddle şık APK
Wild West Sniper: Cowboy War şık APK
Modern World War: Action Game şık APK
Epic Merge: Magic Match Puzzle şık APK
Help Me: Tricky Brain Puzzles şık APK
Mortar Clash 3D: Battle Games şık APK
Idle Ants Colony - Anthill Simulator şık APK
Nail Woman: Baddies Long Run şık APK
Blade Run: Slice and Escape şık APK
Bağlantılar İndir:

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.1.7 [Sınırsız ipucu]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (186.8 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

One Piece Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.1.7 [Sınırsız ipucu]

Özellik V1 Özellik:
Çok sayıda zeka puanı.
Çok sayıda ipucu.
Çok sayıda atlama.
Çok sayıda şanslı tekerlek.

Özellik V2 Özellik:
Reklamlar Kaldırıldı
Çok sayıda zeka puanı.
Çok sayıda ipucu.
Çok sayıda atlama.
Çok sayıda şanslı tekerlek.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Zihnin egzersizinin mükemmel yapıldığı yer kütüphanesidir.

Gelecekteki istihdam için günlük beyin eğitimi gereklidir. Çoğu insan aynı zekaya sahip değildir veya yükseliyor - yani zorlukların üstesinden gelmek için her gün beyinlerini eğitmeleri gerekiyor. Bazen insanların yaşamdaki sorunları çözmek için mantığı kullanmaları gerekir. Zor bir talep için gerekli bir çözümle karşılaştığında, zekanızı uygulamanız gerekir. Bunun nedeni, günlük durumların okul veya iş gibi aklınızı gerektirmesidir. Herhangi bir sorunu çözmek keskin ve uyanık bir zihin gerektirir. Bunu başarmanın en iyi yolu, modern web sitelerinde zorlu sorularla zihninizi eğitmektir. Bu en uygun seçenek değildir, bu nedenle daha iyi bir alternatif Beyindom 2'dir. Yavaş yavaş zorlaşan çok çeşitli bulmacalara sahiptir. Ayrıca kolay, orta ve sert bulmacalar içerir.

# Zor bulmacaları anlamak bir zorluktur.

Yüzlerce bulmaca ile, bu oyunu önerilen zaman çerçevesinde bitirmeniz pek olası değildir. Bunun nedeni, her bulmacanın zorluğu saçınızı çekmeniz gereken noktaya kadar artar. Ayrıca, tamamladığınız her bulmacada yeni sorunlarla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Bu oyunu bitirdiğinizde, yüzlerce yeni bulmaca çözmüş olacaksınız. Bulmacalar, bir soruna iki veya üç olası çözüm seçmenizi gerektirir. Bunlar, bir nesneyi kimin yok eden veya bir etkinliğe kimin katıldığını kimin babası olduğuna karar vermektir. Bulmacalar ayrıca genellikle sembollerin gizli anlamlarını yorumlamayı içerir - ipuçlarını bir araya getirmenize yardımcı olmak için onlara ihtiyacınız olacak. Doğru cevabdan emin değilseniz, gözlemlerinize dayalı fikirler bulabilirsiniz.

# Bulmaca çözmeye yardımcı olan bir araç koleksiyonu.

Bulmaca oyunları bazen soru işareti olan büyüteç gibi destekleyici araçlara sahiptir. Bu araç, oyuncuların çözemedikleri bulmacaların cevaplarını bulmasına yardımcı olur. Bu cevaplar basittir, ancak oyuncuların bunları kullanmak için yeterli beyin gücüne ihtiyaçları vardır. Her bulmacayı çözerek, oyuncular beyin gücü sayısını artırır ve belirli sayıda cevabın kilidini açar. Kullanabileceğiniz beyin sayısını daha da arttırmak, mevcut miktarınızın her düştüğünde bir reklamı izleme seçeneğidir. Bunu yapmak uzun vadeli bir taahhüt gerektirir, ancak beyin sayımlarını desteklemenin en etkili yoludur. Beyin sayısını artırmanın diğer araçları arasında daha fazla kaynak reklam bulma ve bunları tıklamayı seçme yer alır. Braindom 2'yi oynayarak beyninizden daha fazlasını elde etmek, sahip olabileceğiniz herhangi bir sorun için mümkün olan en iyi çözümdür. Bu oyunu birkaç saat boyunca oynamaktan başka bir yere bakmaya gerek yok; Entelektüel yeteneklerinizin geliştirildiğini hissedeceksiniz.

# Bu hizmetin temel özellikleri şunları içerir:-Elbise kodları ve oda süslemeleri gibi rekabetçi ev çapında aktivitelere sahip ortak bir yurt. - Rekabetçi akademik ve ders dışı faaliyetler. - Yıllık bir kış resmi etkinliği.

300'den fazla zorlu bulmaca var, ama aynı zamanda çok ilginçler. Beyni eğitmek ve aynı zamanda hafızayı güçlendirmek çok önemlidir. Kendinizin veya bir arkadaşının zekasını test etmek için bu oyunu kullanın. Karakterlerin fotoğrafı ile eşleştirilmiş iyi tasarlanmış, kullanımı kolay arayüz oldukça gerçekçi. Bulmacalarda tekrar eden öğeler yoktur; Her zaman farklı ve ilginçtirler.

# Kim kim? farklı insanların başarılarını onurlandırmaya adanmış bir kitaptır.

Beyin atanan oyun Braindom 2 için 10 milyondan fazla Google Play indirme var. Ayrıca, 400.000'den fazla kişi unvanını puan verdi. Oyunun benzersiz stili, geleneksel Match-3 oyunlarından veya nesne oyunları bulmaktan ayrılır. Renkleri eşleştirmek veya nesneleri bulmak yerine, bir fotoğrafta kimin yalan söylediğini anlamak için gözlem becerilerinizi kullanmanız gerekir. Çoktan seçmeli bir sınav gibi, Braindom 2s bulmacası gibi bir cevabın neden seçildiğini kanıtlamak için ipuçları bulmayı gerektirir. Bu, çoktan seçmeli bir soru üzerinde cevap bulmaya benzer-ancak rastgele bir seçim yoktur. Bunun yerine, cevapları bulmak, ekranda görüntülenen seçenekleri analiz etmeyi gerektirir. Bu serinin 17 bulmacasından biri, bir galibiyet için kimin aldattığını çözmeyi gerektirir. Sakallı adamın sadakatsizliğinin bazı kanıtları bilgisayar ekranına dokunarak görülebilir. Başka bir bulmacada, her üç adam da çocuğun babası olduğunu iddia ediyor. Çocuğun telefonunu aramak, hangilerinin alıcıyı aldığını ortaya çıkarır. Eğer o kişi cevap veren kişi ise, aslında çocuğun ebeveynidir. Braindom 2, günlük yaşam sorunları hakkında tavsiyelerde bulunarak çözdüğü bulmacaları sık sık yorumlar. William Shakespeare, Leonardo Da Vinci veya Albert Einstein'ın zorlukları gibi bazı gerçek dünya sorunları hakkında bir açıklama bile yapabilir. 5, 10, 15 ve daha yüksek seviyelerdeki bulmacaları çözerken, oyuncular bu ünlü insanlar gibi dünya liderleri hakkında ek bilgilerin kilidini açar.

# Kanıtları doğrulamak her zaman önemlidir, ancak genellikle kesin değildir.

Birçok bulmaca, bulmacayı çözmek için gerekli bilgileri ayırt etmek için dikkatli bir gözlem ve mantık gerektirir. Ancak, sahte bir ipucuna kurban olmayacak şekilde uyanık kalmanız önemlidir. Bazı oyunlar sizi yoldan atma umuduyla kasıtlı yanlış bilgi verecektir. Kız yüzüğünün 2008 yılında üniversiteden mezun olduğunu söyledi. 13 yerine 30 yaşında ısrar ettiğinde, adam yalan söylediğini düşündü. Aklımda, en az 30 yaşında olduğunu düşündüm. Ancak oyun, düşündüğümden biraz daha yaşlı olduğunu açıkladı. Çünkü hiç kimse mezuniyeti kutlamak için altın bir yüzük giymemiştir. Bu oyunu oynarken, parçaların birbirine nasıl uyduğunu ve önerilen çözümlerin ne kadar uygun olduğunu da düşünmeniz gerekir. Bu deneyimi zenginleştirir ve oyuncular için bir bükülme ekler.

# Brain Point takviyesi ne için hizmet ediyor?

Beyinliğin devamı, sadece beyin noktaları kazanılabilir. Oyunun bulmaca olmayan alanlarına ipuçları, hediyeler ve erişim satın almak için kullanılırlar. Zor bulmacaları çözmek, eldeki herhangi bir kaynağın kullanılmasını gerektirir. Bunu deneme yanılma yoluyla keşfettim.

# Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.1.7 [Sınırsız ipucu] Özellik:

Haftanın zorlu Bilmecesini Çözebilir misiniz? Braindom 2: Bilmeceler Yapboz Oyunu doğru bilmece oyunudur — ne çok karmaşık ne de çok kolay. En iyi bilmeceler doğal problem çözme becerilerinizi harekete geçirir ve yol boyunca sizi güldürür. Bu zor bilmeceler ve cevaplar - zor bilmecelerden orta bilmecelere ve kolay bilmecelere kadar değişir. Çoğu IQ oyunu, IQ testi ve zeka oyununun aksine, Braindom 2: Riddles Puzzle Game beyninizi geliştirmek için benzersiz bir konsepttir. Yani beynimizi zinde ve güçlü tutmak istiyorsanız bu beyin geliştirme oyunları size bu konuda çok fayda sağlayacaktır. Bu zeka oyunlarını cep telefonunuzda, IQ'nuzu yükseltmek için etkili zihinsel uyarım için bir eğitim yardımcısı olarak kullanabilirsiniz. Zeka oyunları hafızanızı geliştirecek, mantıksal becerilerinizi geliştirecek ve refleksinizi geliştirecektir.Braindom 2: Riddles Puzzle Game, zihninizi keskinleştiren birkaç zorlu bulmaca, mobil cihazlar için birçok ücretsiz beyin veya akıl oyunu içerir ve tamamen ücretsiz bir oyundur.Braindom 2 : Bilmeceler Yapboz Oyunu mobil cihazlar için en iyi zeka oyunlarından biridir. Bu zeka oyunu tamamen ücretsizdir ve size uygun beyin egzersizleri sağlayarak hafıza becerilerinizi test edebilir ve geliştirebilir. Burada yer alan küçük oyunlar hafızanızı geliştirecektir. Beyninizin hızını, esnekliğini ve dikkatinizi artıracaktır. Eğlenceli bir IQ testi gibi, becerinizi, hızınızı, zihninizi ve dikkat durumunuzu test etmek için oyunlarla başlayabilirsiniz. En heyecan verici şey ise sıkılmayacaksınız; bunun yerine, çok fazla eğlenceyle yavaş yavaş gelişecektir.Braindom 2: Riddles Puzzle Game - Bu beyin oyunu, arkadaşlarınız arasında bilmece ustası olmanız için her gün yeni bir meydan okuma ve bilgi testleri ile kendinizi eğitmenizi teşvik eder. Bu, size yardımcı olan bir beyin testidir. Becerilerinizi geliştirin ve zorlu bulmacalar ve zeka oyunlarıyla beyninizi geliştirin. Braindom 2: Riddles Puzzle Game, mobil cihazlar için en çok listelenen ücretsiz zeka oyunlarından biridir. Braindom 2: Riddles Puzzle Game'i kullanırken çeşitli zorlu bulmaca oyunlarıyla beyninizi eğitebilir, sayısız bilmece ve teaserda zihinsel kaslarınızı zorlayarak problem çözme becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Rahatlamak ve zihninizi tazelemek için en çok tercih ettiğiniz oyunların keyfini çıkarın. 2: Riddles Puzzle Game, yüzlerce eğlenceli oyun, bilmece oyunu, zorlu bulmacalar, beyin testleri, IQ testleri, kelime oyunları ve çok çeşitli bilgiler sunan mobil cihazlar için en iyi ücretsiz zeka oyunlarından biridir. Bu beyin testi problem çözme becerilerinizi geliştirmenize ve IQ seviyenizi keskinleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu uygulama zihninize meydan okur ve sizi bir bilmece ustasına dönüştürür. Braindom 2: Riddles Puzzle Game, yalnızca IQ'nuzu test etmeyen, IQ tabanlı bir zeka oyunudur. Bunun yerine, dahi olup olmadığınızı kontrol etmek için birkaç zorlu test sunuyor. Orijinal bulmaca oyunları ve zorlu zeka oyunlarıyla bu uygulama beyninizi daha fazla düşünmeye ve odaklanmaya zorlar, IQ seviyeniz artar, odaklanmanız ve eleştirel akıl yürütme yeteneğiniz artar. Önemli Özellikler: - Güçlendirmek için benzersiz ve zorlu zeka bulmacalarını edinin Beyninizi harekete geçirin.-Yüzlerce zor bilgi yarışmasıyla karşılaşacaksınız ve bunları, tüm hilelerine rağmen çözmeniz istenecek.-Hafızanızı, matematik yeteneğinizi ve mantığınızı test etmek için bir beyin testi yaptırın.-Oyunu ayrıca şunları yapmak için de kullanabilirsiniz: Arkadaşlarınızın IQ'sunu test edin.-Uygulamanın sunduğu egzersizlere katılın ve beyninizi eğlenerek güçlendirin.-Kalıpların dışında düşünebileceksiniz.-Meydan okumayı seveceğiniz zorlu ve zorlayıcı oyunlar.-Bu IQ'nuzu ve zekanızı artırmanıza yardımcı olur.-Başlangıçta kolay ama usta olmak zor.-Kolay taktikler ama usta olmak için süper IQ seviyesine sahip olmalısınız.-Oyunun %100'ü beyninizi eğitmek için tasarlandı aktivite.-kolay oyun, beyin testi ve zorlu zihin bulmacalarının hepsi bir arada-Rahatlatıcı oyunlar oynayın ve sizi rahatsız edecek bir baskı olmayacak.-Hafızayı ve beyin gücünü eğitmek faydalıdır.-Tonlarca trivia testi zekanızı geliştirmek için burada beyin gücü.

Zihnin egzersizinin mükemmel yapıldığı yer kütüphanesidir.
Zor bulmacaları anlamak bir zorluktur.
Bulmaca çözmeye yardımcı olan bir araç koleksiyonu.
Bu hizmetin temel özellikleri şunları içerir:-Elbise kodları ve oda süslemeleri gibi rekabetçi ev çapında aktivitelere sahip ortak bir yurt. - Rekabetçi akademik ve ders dışı faaliyetler. - Yıllık bir kış resmi etkinliği.
Kim kim? farklı insanların başarılarını onurlandırmaya adanmış bir kitaptır.
Kanıtları doğrulamak her zaman önemlidir, ancak genellikle kesin değildir.
Brain Point takviyesi ne için hizmet ediyor?

# Nasıl indirilir ve kurulur Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.1.7 [Sınırsız ipucu]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Brain Who? Tricky Riddle Tests modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Brain Who? Tricky Riddle Tests mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Brain Who? Tricky Riddle Tests indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Brain Who? Tricky Riddle Tests arayın.

# Tam Özellikler Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK 2.1.7 [Sınırsız ipucu]

// İndirme Bilgileri //

Boyut186.8MB
versiyon2.1.7
Sürüm Kodu143
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinVIBRATE INTERNET BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE POST_NOTIFICATIONS SCHEDULE_EXACT_ALARM' maxSdkVersion='32 USE_EXACT_ALARM ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION BILLING READ_PHONE_STATE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Titreşime erişime izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapalı kalmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir
karartma.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
Min Sdk24
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 41

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (41)

 • U

  @Anonim   2024-05-07 08:09:25

  Kimden:US   cihaz:moto e5 play   OS:android 8.0.0
  es muy bueno
 • I

  @Anonim   2024-04-09 06:41:58

  Kimden:ID   cihaz:RMX2030   OS:android 10
  Nice
 • A

  @Anonim   2024-01-12 12:57:13

  Kimden:AE   cihaz:SM-A235F   OS:android 13
  اعلانات كثيرة
 • A

  @Anonim   2023-12-29 06:22:16

  Kimden:AE   cihaz:SM-A515F   OS:android 13
  سوسو
 • U

  @Anonim   2023-11-25 08:35:56

  Kimden:US   cihaz:SM-S918B   OS:android 14
  nice game ... but automatically run the game by itself
 • G

  @Anonim   2023-11-04 01:26:53

  Kimden:GB   cihaz:21091116UG   OS:android 13
  A lot of ads noting different
 • Z

  @Anonim   2023-08-26 04:43:25

  Kimden:ZA   cihaz:SM-A336E   OS:android 13
  This mod unfortunately still has ads
 • U

  @Anonim   2023-06-07 16:32:28

  Kimden:US   cihaz:CPH2015   OS:android 9
  It's not working at all
 • I

  @Anonim   2023-02-25 20:21:41

  Kimden:ID   cihaz:CPH1931   OS:android 10
  #HappyMod# this app is not working
 • U

  @Anonim   2023-02-15 21:40:36

  Kimden:US   cihaz:M2010J19SG   OS:android 12
  This mod is not work......
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Braindom 2: Beyin & zeka testi şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Braindom 2: Beyin & zeka testi

 • I

  @Anonim   2022-03-27 08:34:02

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-G532G   OS:android 6.0.1
  Gk bisa di mainin tolong di perbaiki tolong dibenerin y Makassih?
 • E

  @Anonim   2022-03-25 16:21:08

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi 21051182G   OS:android 11
  الرجاء تحميلها مهكره واشكراا72728282872772727727272727
 • I

  @Anonim   2022-02-16 21:52:42

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 6   OS:android 8.1.0
  tampil kan aplikasi yang aku mau download game ini kaya nya seru tapi gk tersedia sama happy mod ini
 • G

  @Anonim   2021-07-18 18:50:54

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4   OS:android 7.0
  vjzgd xxndndndnxjdbrnuxkjsmksfggxvxbbdbejxjsjsushgataydjtnfjjxndgdnxnyxbdv
 • I

  @Anonim   2021-03-01 18:19:38

  Kimden:IL   cihaz:samsung SM-T290   OS:android 9
  it's not working briandom 1 work and this not please fix it I want play this game
 • E

  @Anonim   2021-02-11 02:48:37

  Kimden:ES   cihaz:samsung SM-A515F   OS:android 10
  Tiene muchos anuncios y ahi que pagar para que se te quiten los anuncios.
 • G

  @Anonim   2021-01-30 03:25:00

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-M515F   OS:android 10
  make the hacked version of this game so that I can solve all the riddles
 • I

  @Anonim   2020-12-25 20:23:33

  Kimden:IQ   cihaz:HUAWEI STK-L21   OS:android 10
  Xgcdtcfcccvvvvvvvvvvvvvv Ggggggggggggg-dhruduhfbfuchcjdhcfdc hcbnf hchccbudbchxbcjdddixhchdjdchcg HD
 • U

  @Anonim   2020-12-14 22:50:14

  Kimden:US   cihaz:OnePlus ONEPLUS A5000   OS:android 7.1.1
  AD-Block - Unlimited money - NO ADS -
 • E

  @Anonim   2020-12-08 09:25:39

  Kimden:EG   cihaz:Xiaomi Redmi Note 9S   OS:android 10
  اريد محاولات اكثر..................................................
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Braindom 2: Beyin & zeka testi şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (24) Sürümler of Braindom 2: Beyin & zeka testi şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Braindom 2: Beyin & zeka testi şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme