HappyMod › Games › Simulation › City Takeover Mod
City Takeover Mod

City Takeover şık APK 3.8.7 [Sınırsız para]

Güncelleme açık: 2024-04-03

City Takeover şık değiştirilmiş bir versiyonudur City Takeover tarafından geliştirildi Voodoo. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: SINIRSIZ KILIÇ SINIRSIZ KALKAN... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz City Takeover 3.8.7 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıCity Takeover şık APK 3.8.7 [Sınırsız para]
versiyon3.8.7
Güncelleme açık2024-04-03
Boyut174.25 MB
Mod BilgisiSINIRSIZ KILIÇ SINIRSIZ KALKAN
geliştiriciVoodoo
Ringtone İndirAnime Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininCity Takeover
Orijinal apk'yı indirinCity Takeover (204.57 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Crowd City şık APK
Paper.io 2 şık APK
Ball Blast Cannon blitz mania şık APK
Run Rich 3D şık APK
aquapark.io şık APK
Draw Joust! şık APK
Paper.io şık APK
Idle Lumberjack 2 şık APK
Roof Rails şık APK
Crazy Kick! Fun Football game şık APK
Hole.io şık APK
Strong Pusher şık APK
Curvy Punch 3D şık APK
Woodturning şık APK
Destiny Run şık APK
Helix Jump şık APK
Drone Strike Military War 3D şık APK
Moon Pioneer şık APK
Flip Dunk şık APK
Mob Control şık APK
Bağlantılar İndir:

City Takeover şık APK 3.8.7 [Sınırsız para]

Hızlı indirme (204.57 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (204.57 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Anime Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler City Takeover şık APK 3.8.7 [Sınırsız para]

Özellik V1 Özellik:
SINIRSIZ KILIÇ
SINIRSIZ KALKAN

Özellik V2 Özellik:
Ödüller için reklam.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Bu oyunun detayları çocukça görünüyor, ama aslında oldukça sonuçlılar.

Şehir devralması çocukça ve kısa görünse de, aslında RTS türünün yoğunlaştırılmış bir versiyonudur. Bu oyun bir çizgi film gibi görünüyor, ancak oyun ciddi ve dokunsal. Oyuncular diğer hayvanlarla etkileşim kurmak için isteğe bağlı bir hayvan formu seçebilirler. Amaç, daha büyük yapılar oluşturmak için daha önce inşa edilmiş binaları bağlamaktır. Çevredeki düşman ordularını yenmek için güçlü bir dövüş gücü geliştirmelisiniz. Oyunun sadece tek oyunculu bir modu ve yapay zeka kontrollü rakipleri var. Binaları birleştirerek, hareketlerinizi planlayarak, en az enerji tüketen savunmaları oluşturarak ve mümkün olduğunca çabuk en güçlü sonuçları elde ederek yaratıcı bir şekilde düşünmelisiniz.

# İnsanlar yerine sevimli yaratıklar olmak.

Oyun, büyük mideler, bulldoglar ve kaplanlara sahip ayılar gibi sevimli karakterlere sahip varsayılan seçeneklerin bir seçimini içerir. Oyun başlatıldıktan sonra, ek karakterlerin kilidini açmak için puanlar eklenebilir. Hayatta kalabilmek için karakterler farklı beceriler ve puanlar gerektirir. Ayrıca mağazadan saldırgan ve savunma eşyaları satın almalıdırlar. Bir alan oluşturmanın ve militarize etmenin her aşaması için hangi öğeleri satın alacağınızı seçmek zordur; Birisi çalacak hiçbir şey olmamak istemiyorsa dikkatlice düşünülmelidir. Tabii ki parayla bir şeyler satın almak en iyi seçimdir. Bazı silahlar satın almak için paraya mal değil, ama değersizler; Onları satın almamalısın. Her öğenin açıklamasını dikkatlice okumalısınız ve satın almak için yeterli puan toplamalısınız. Ve kesinlikle işe yaramaz ürünler satın almak için para harcamayın.

# Tereddüt etmeden evlere girin.

Yasadışı kabul edilmiş olsa da, oyun bu uygulamanın şehir devralmasında yaygın olduğunu açıkça ortaya koyuyor. İşlerin nasıl içeri girdiğini görmek için en az bir kez birisinin evine girmeniz ve bazı kayıp eşyaları almak zorunda kalacaksınız. Ayrıca, eksik eşyalardan birini almak için askerlerle savaşmanız gerekecek. Geliştiricilerin bu özelliği dahil etmesinin nedeni, oyuncuların hata yapmaktan rahat olmalarını istemeleridir.

# Oynamak da çok sayıda hile gerektirir.

Aşağıda, oyun oynamadan önce herkesin yazması gereken orduları ve kaleleri hızlı bir şekilde inşa etmek için bazı yararlı ipuçları bulunmaktadır. Gri binalardan kaçındığınızdan emin olun. Oyununıza başlamadan önce, yakındaki gri binaların mobilyalar veya ek tasarımlardan yoksun olduğu gerçeğinden yararlanın. Komşularınızdan daha yüksek bir puana sahip olmak, ordunuzu büyütme oranını hızlandırır. Ve eğer onlarla savaşırsanız, dövüşünüzü çevrelediğiniz mavi binalar sayesinde ordularınız daha dayanıklıdır. Tehlikenin kaynağını bulmak için etrafa bakın. Askerlerle dolu büyük binalar gibi potansiyel tehditleri ararken gözlerinizi pan. Erişim noktalarını ortadan kaldırmak için yakındaki yapıları temizleyin. Düşmanı izole etmeyi ve müstahkem merkezlerine bir saldırı başlatmayı düşünün. En iyi korumak için daha düşük seviyeler arasında bir bağlantı ağı oluşturmak önemlidir. Bu şekilde, kuşatılmış alanları tahliye etmem gerektiğinde asker gönderebilir ve hızlı bir şekilde yeniden stoklayabilirim. Ekrana sığamayacak kadar büyük bir ızgara inşa etmek sorunlara neden oluyorsa, rakiplerimin binalarıma karşı saldırılara girmediğinden emin olmak için her alanı kontrol etmeliyim. Rakibin dondurulması geçici olarak hareket etmelerini veya hasar vermelerini önler. Alternatif olarak, daha fazla kaynak pahasına tamamen boşalabilir veya kalıcı etkiler olmadan nötralize edilebilirler. Aşırı durumlarda, gelecekteki çatışmaları önlemek için onları açıkça yok etmek en iyisi olabilir. Savaş yaparken, başladıklarında orduyu temsil eden haberciler ve cephe savaşçılarını gönderin. Bu geçmişten gelen savaşa benziyor. Düşman güçlü ve zayıf yönlerini belirledikten sonra bir karşı saldırı tasarlanır. Bu sürece "ne kadar güçlü veya zayıf düşmanların olduğunu görmek" olarak adlandırılır.

# Binalar modunu City Devralma'dan bağlamak için yarışmayı indirin.

Binaları birbirine bağlarken, rakibinizi yenmek kolaydır. Bununla birlikte, her bağlı binaya koyduğunuz herhangi bir iş rakibiniz tarafından kolayca silinebilir. Her binada sizi kuşatmak için alanlarını bağlayabilirler. Düşmanlarınızın bağlı olduğu gerçeğinin bir yolunu bulamadığınızda, oyunu kaybedeceksiniz. Rakibinizin yapılarını nasıl bağlayacağınızı anlamak ve daha sonra yaptıkları her harekete karşı koymak için fikirlerinizi kullanın. Bağlı evlere ve sakinlerine saldırarak, ev bağlantısının kontrolünü ele geçirebilirsiniz. Yeni evlere her bağlandığınızda koordinasyonunuz artar.

# Yakındaki binaları bir zincir oluşturmak için birbirine bağlar.

Farklı rakiplerle karşılaştığınızda, binalarınızın rengi sizi onlardan ayıran şeydir. Savaş planınızda ilk adımı oluşturmak için binaları birleştirmelisiniz. Binaları bağladıktan sonra, rakiplerinizi nasıl yeneceğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Evleriniz ne kadar bağlı olursa, o kadar çok renk gösterecekler. Bu aynı zamanda Warzone'u arttırır ve rakiplerin evlerinin sayısını azaltır. Oyun, yerleşimcileri kazanma şansını artırmak için bağlayarak binaları inşa etmeye teşvik ediyor. Bir düşmanı yenmek için, düşman yapılarının yanında binalar inşa edin ve bölgenizdeki nüfusu arttırın.

# Oyuncunun oyunun çeşitli dünyalarını bağlamasını gerektiren bir test.

Sürekli bağlantı binaları, rakibinize size meydan okumak için sürekli neden verir. Daha fazla yapı bağlama iddianıza itiraz ederek sizi bir meydan okumaya kışkırtabilirler. Bu size meydan okumayı reddetme ve evleri bağlamaya devam etme fırsatı verecektir. Zafer talep ettikten sonra, tüm düşmanları ortadan kaldırırsınız ve yeni bir yere taşınırsınız. Bu yerde, farklı mimarilere sahip yeni binalar keşfediyorsunuz. Düşmana karşı sizin için yeni bir meydan okuma olacak. Daha sonraki seviyeler sizi daha karmaşık bir nüfusa sahip daha uzun binalara götürecektir.

# City Takeover şık APK 3.8.7 [Sınırsız para] Özellik:

Daha uzun boylu büyümek için tüm binalarınızı birbirine bağlayın. Rakiplerinizi ezmek için daha büyük orduyu büyütün. Hareketlerinizi stratejilendirin ve diğerlerini geride bırakın! Kontrolleri bir binadan diğerine bağlamak için basit sürükleme işlemleri yapın. İyi şanslar!

Bu ifadeyle şehir ele geçirme konusunu tanıtın.
Bu oyunun detayları çocukça görünüyor, ama aslında oldukça sonuçlılar.
İnsanlar yerine sevimli yaratıklar olmak.
Tereddüt etmeden evlere girin.
Oynamak da çok sayıda hile gerektirir.
Binalar modunu City Devralma'dan bağlamak için yarışmayı indirin.
Yakındaki binaları bir zincir oluşturmak için birbirine bağlar.
Oyuncunun oyunun çeşitli dünyalarını bağlamasını gerektiren bir test.

# Nasıl indirilir ve kurulur City Takeover şık APK 3.8.7 [Sınırsız para]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan City Takeover modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. City Takeover mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den City Takeover indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında City Takeover arayın.

# Tam Özellikler City Takeover şık APK 3.8.7 [Sınırsız para]

// İndirme Bilgileri //

Boyut174.3MB
versiyon3.8.7
Sürüm Kodu483
Langen

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE AD_ID READ_PERMISSION BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION VIBRATE BILLING
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

Min Sdk25
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.;Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma yeteneklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor City Takeover şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın City Takeover şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 48

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (48)

 • U

  @Anonim   2024-03-16 19:13:37

  Kimden:US   cihaz:RMX3231   OS:android 11
  nice mod
 • A

  @Anonim   2024-03-01 05:12:02

  Kimden:AE   cihaz:SM-A715F   OS:android 13
  not playing
 • I

  @Anonim   2024-02-21 05:48:41

  Kimden:IR   cihaz:SM-A225F   OS:android 13
  ggggg
 • U

  @Anonim   2023-11-27 11:40:35

  Kimden:US   cihaz:SM-N981U   OS:android 13
  the mod doesn't work
 • E

  @Anonim   2023-08-29 21:30:31

  Kimden:EE   cihaz:SM-G980F   OS:android 13
  not working
 • G

  @Anonim   2023-07-30 15:34:03

  Kimden:GB   cihaz:CPH1937   OS:android 11
  It's working well but if you want double the damage, you need to play ads. Overall it is working very well
 • S

  @Anonim   2023-07-12 06:35:21

  Kimden:SE   cihaz:2109119DG   OS:android 13
  not doing anything.
 • S

  @Anonim   2023-07-12 06:30:14

  Kimden:SE   cihaz:2109119DG   OS:android 13
  does nothing.
 • P

  @Anonim   2023-05-29 23:48:24

  Kimden:PL   cihaz:VOG-L29   OS:android 10
  Not working. There is no kod. It's just regular game.
 • V

  @Anonim   2023-05-23 22:05:12

  Kimden:VN   cihaz:CPH2239   OS:android 11
  It is really memorable !
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin City Takeover şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler City Takeover

 • U

  @Anonim   2023-02-14 04:34:28

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-G986B   OS:android 13
  mod please mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod
 • C

  @Anonim   2021-05-06 09:01:28

  Kimden:CA   cihaz:samsung SM-A505W   OS:android 11
  no ads mod meun plz and ty I will appreciate that because there is a lot of ads and I don't want to lose so plz
 • F

  @Anonim   2021-04-25 21:00:22

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-T295   OS:android 10
  mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod mod
 • F

  @Anonim   2021-03-29 06:39:06

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-T510   OS:android 10
  un Hack plsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplspls
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

City Takeover şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (60) Sürümler of City Takeover şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme