HappyMod › Games › Communication › FairEmail, privacy aware email Mod
FairEmail, privacy aware email Mod

FairEmail, privacy aware email şık APK 1.2073 [Kilitli][profesyonel]

Güncelleme açık: 2023-06-03

FairEmail, privacy aware email şık değiştirilmiş bir versiyonudur FairEmail, privacy aware email tarafından geliştirildi Marcel Bokhorst. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: FairEmail, privacy aware email Mod APK 1.2073... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FairEmail, privacy aware email 1.2074 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFairEmail, privacy aware email şık APK 1.2073 [Kilitli][profesyonel]
versiyon1.2073
Güncelleme açık2023-06-03
Boyut21.35 MB
Mod BilgisiFairEmail, privacy aware email Mod APK 1.2073
geliştiriciMarcel Bokhorst
KategoriCommunication
Google Play'den edininFairEmail, privacy aware email
Orijinal apk'yı indirinFairEmail, privacy aware email (22.86 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
NetGuard - no-root firewall şık APK
FairEmail, privacy aware email şık APK
XPrivacy pro license fetcher şık APK
XPrivacyLua Pro şık APK
Bağlantılar İndir:

FairEmail, privacy aware email şık APK 1.2073 [Kilitli][profesyonel]

Hızlı indirme (22.86 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (22.86 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FairEmail, privacy aware email şık APK 1.2073 [Kilitli][profesyonel]

FairEmail, privacy aware email Mod APK 1.2073

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Kartın orijinal ana özellikleri şunları içerir: - Bir başlık, görüntü ve kısa ifade. -İlk ana özelliği ve kart hakkında ek bilgileri açıklayan bir alt özellik.

Kişisel gizlilik odaklı kullanıcılar sınırsız sayıda hesap oluşturabilir. E -posta adresleri sınırsız kullanılabilir. Ayrı klasörlere veya hesaplara sahip tek bir gelen kutusu. Konuşmalar yoluyla iletişim kurma eylemi. İki yönlü senkronizasyon her iki katılımcı arasında eşitlik sağlar. Özellikler Push bildirimleri. İşlemler ve depolama, İnternet bağlantıları olmadan yapılabilir. Ek metin stili seçenekleri arasında renk, listeler ve boyut bulunur. Pilleri sorunsuz bir şekilde göz ardı edin. Sonuç olarak, mobil cihazınız çok az veri gerektirir. Bu dosya yaklaşık 20 megabayt boyuttadır ve küçük kabul edilir. Siyah veya karanlık temalar malzeme tasarımını içerir. Tedarik edildi ve sürdürüldü.

# Pro'da bu özellikler dahildir.

Hesap başına klasör renkleri sabittir. Renk olarak tasvir edilen takımyıldızlarla, bu işaretler gece gökyüzünün gizemine katkıda bulunur. Hesap başına sesler, klasör veya gönderen ayarlama Android 8 Oreo gerektirir. Özelleştirilebilir bildirim seçenekleri. Erteleme hatırlatıcıları bir mesaja dahildir. Belli bir süre sonra mesajlar otomatik olarak gönderilir. Senkronizasyon işlemi için koordineli programlar gereklidir. Mesajlara yanıt vermek için, birçok mesaj uygulaması önceden tanımlanmış bir metin veya görüntü biçimi sağlar. Bir takvim için davetiyelere izin verin veya reddetme. Takvime bir not ekleyin. Bir filtre oluştururken, kullanıcıların belirli kurallara uyması gerekir. Mesajları otomatik olarak sınıflandırma. Arama dizinleme belirli bilgilere erişim sağlar. S/MIME mesajlarını kodlar ve işaretler. Bir kullanıcıyı doğrulamak için bir parmak izi veya pim kullanmak biyometrik/pim kimlik doğrulaması olarak adlandırılır. Mesaj listesi widget'ı gelen mesajların bir listesini gösterir. Dışa aktarma, ayarların değiştirilmesini gerektirir.

# Giriş yapmak

Fairemail, hem sağlayıcıların hem de sunucuların tüm e -posta hesaplarıyla tam işlevsellik sağlayan bir mobil e -posta uygulamasıdır. Bu uygulama, kullanıcıların yeni e -postaları okumasına, düzenlemesine ve hatta oluşturmasına olanak tanır; hepsi mobil cihazlarından. Kullanıcılar, e -posta gönderirken ve alırken uygulamayı tam gizlilik ve güvenlik için de kullanabilir. Mobil uygulama, sezgisel işlevsellik sayesinde e -postalarla etkileşim kurmayı kolaylaştırır. Uygulama sayesinde Gmail, Yahoo ve Outlook gibi e -posta hizmetlerine abone olmak kolaydır. Uygulamayı çok güçlü ve yararlı hale getiren birçok işlevsellik ve gelişmiş özellik var. Derinlemesine incelemelerimiz aracılığıyla Marcel Bokhorst'un harika e-posta uygulaması Fairemail'e göz atın. Daha fazla bilgi için uygulama hakkındaki makalelerimizi okuyun.

# Ne başarıyor?

Fairemail, kullanıcılara birden fazla platformda e -posta değiştirebilen, yönetebilen ve gönderebilen güçlü bir e -posta uygulaması sağlar. Kullanımı kolaydır ve e -posta hesaplarıyla ilgili herhangi bir soruna neden olmaz. İnsanlar herhangi bir sorun olmadan Android'de bile kullanabilirler. Gelişmiş güvenlik özellikleri, uygulamayı kullanırken verilerinizi güvende tutar. Fairemail, Gmail ve Outlook dahil olmak üzere birden fazla e -posta hesabıyla çalışmayı kolaylaştıran bir uygulamadır. Bu, e -postalarına hızlı ve kolay erişebildikleri için insanların daha kısa sürede daha fazla yapmalarına yardımcı olur. Fairemail, daha da güvenli ve özel hale getiren bir ton özelleştirilebilir araca sahiptir. Herkes bu uygulamayı kullanabilir - herhangi bir bilgi veya deneyim gerektirmez. Fairemail, uygulama aracılığıyla bir dizi uygun özellik ve ayar sağlar. Otomatik araçlara ek olarak, kullanıcılar kesintisiz deneyimler yaratmak için akıllı özelliklerden yararlanabilir. Liste geniş.

# Gereksinimler

Fairemail, reklamlar ve uygulama içi satın alımlarla ücretsiz bir uygulamadır, bu nedenle bazı insanları rahatsız edebilir. Tüm Android kullanıcıları için mevcut olan FairEmail'in Google Play Store sürümünü kullanabilirsiniz. Farklı cihazlar uygulamanın farklı sürümleriyle çalışır ve aralarında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı ödeme yapmadan farklı cihazlarda kullanabilirsiniz. Uygulama içi özellikleri tam olarak kullanmak için Android mobil cihazınızda belirli izinlere ihtiyacınız olacak. Uygulamayı ilk başlatırken her zaman istemleri düşündüğünüzden emin olun. Ayrıca, mobil işletim sisteminizi mevcut en son sürüme güncellediğinizden emin olun. Özellikle, mobil işletim sisteminizi Android 5.0 veya daha yüksek olarak güncellemeyi düşünün. Bu, uygulamanın işlevselliğinin birçok yönünü geliştirecektir.

# Telefonun birçok harika özelliği var.

Uygulama, aşağıda listelenenler de dahil olmak üzere birçok ilginç özellik sunar.

# Arayüz karmaşık olmayan ve kullanımı kolaydır.

Fairemail'deki malzeme tasarım stili, mobil kullanıcıların uygulamayla etkileşime girmesini kolaylaştırır. Bu, bazı komplikasyonlarla uğraşmak zorunda kalmadan birçok uygulama içi özelliğin kullanılmasını içerir. Ayrıca, Android kullanıcıları hızlı kurulum seçeneklerini kullanabilir, böylece yeni hesaplarını anında ekleyebilir ve farklı e -posta araçlarını kullanmaya başlayabilirler. FairEmail'in minimalist ve kullanımı kolay arabirimi, kullanıcıların farklı e-postalar ve uygulama özellikleri arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmalarını sağlar. Ayrıca, uygulamanın malzeme tasarımı, kullanıcıların mesajları okumadan uzaklaşacak dikkat dağıtıcı öğeler içermez. Bu, kullanıcıların yalnızca yanıtlarını düzenlemeye odaklanmalarını sağlar.

# Özel bir posta kutusu ve e -posta için güvenli bir platform dahil.

Güvenli ve özel e -posta uygulaması Fairemail artık önemseyenler için kullanılabilir. E-posta yoluyla iletişim kurmak için daha güvenli bir yol sağlar, çünkü tüm veriler güvenlidir ve uygulama herhangi bir üçüncü taraf sunucularının verilerini saklamaz. Verileri uygulama içi sunucularda saklamayı reddederek, kullanıcılar verilerinin tam kontrolüne sahiptir. SMTP, POP3, IMAP, OpenPGP ve S/MIM gibi e -posta protokollerinde açık standartları kullanmak, mesajlarınızı taramanızı kolaylaştırır. Uygulama, gelen e -postaları tehlikeli stil ve HTML için otomatik olarak test ederek, güvensiz bağlantıları veya görüntüleri bir uyarı mesajı ile kaldırır. Ekleri açarsanız veya bağlantılara gezinirseniz, bir açılır pencere tarafından bilgilendirilirsiniz. FairEmail'in, çalışması için gerekenlerin dışında çalışması için özel izinlere ihtiyaç duymaz. Ayrıca reklamı yoktur, bu nedenle yanlışlıkla yanlış bağlantıları tıklamıyorsunuz. Ayrıca, herhangi bir uygulama analizi veya izleme özelliği yoktur; Ayrıca herhangi bir veri gizliliği endişesi yoktur. Verilerinizi Google Drive veya başka bir bulut hizmetine yedekleyemezsiniz. Bu aynı zamanda Firebase Bulut Mesajlaşma ve onu kullanan diğer tüm özellikler için de geçerlidir. Uygulamanın verileri tamamen şifrelenir ve başka kimsenin kullanamayacağından emin olur. Kullanıcılar, biyometrik ve PIN kimlik doğrulama sistemi aracılığıyla uygulamanın e -posta araçlarına erişebilir. Ayrıca, yalnızca kendileri için kullanılabilir araçları kullanmak için uygulamadaki güvenli özelliklerle çalışmalıdır.

# Verimli e -posta uygulaması herkes tarafından kullanılmalıdır.

Fairemail, birçok özelliği ile etkileyen hafif ve kullanışlı bir e -posta uygulamasıdır. Artık verimli ve hızlı bir e -posta uygulaması aracılığıyla özelliklerine kolayca erişebilirsiniz. Uygulamaya erişmek uzun sürmez veya herhangi bir sorun olmadan çok çaba gerektirmez. İmap Idle ile mesajları aktarma seçeneğine sahip olun.

# FairEmail, privacy aware email şık APK 1.2073 [Kilitli][profesyonel] Özellik:

Gizliliğinize değer veriyorsanız, bu gizlilik dostu, açık kaynaklı e-posta uygulaması tam size göre olabilir. Temel Özellikler * %100 Açık Kaynak * Gizlilik Dostu * Birden Fazla Hesap * Birden Fazla E-posta Adresi * Birleşik Gelen Kutusu * Düz Konuşma * İki Yönlü Senkronizasyon * Depolama ve Çevrimdışı İşlemler * Şifreleme/Şifre Çözme (OpenPGP) * Pil Dostu * Düşük veri kullanımı * Küçük (

Kartın orijinal ana özellikleri şunları içerir: - Bir başlık, görüntü ve kısa ifade. -İlk ana özelliği ve kart hakkında ek bilgileri açıklayan bir alt özellik.
Pro'da bu özellikler dahildir.
Giriş yapmak
Ne başarıyor?
Gereksinimler
Telefonun birçok harika özelliği var.
Arayüz karmaşık olmayan ve kullanımı kolaydır.
Özel bir posta kutusu ve e -posta için güvenli bir platform dahil.
Verimli e -posta uygulaması herkes tarafından kullanılmalıdır.

# Nasıl indirilir ve kurulur FairEmail, privacy aware email şık APK 1.2073 [Kilitli][profesyonel]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan FairEmail, privacy aware email modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. FairEmail, privacy aware email mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den FairEmail, privacy aware email indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında FairEmail, privacy aware email arayın.

# Tam Özellikler FairEmail, privacy aware email şık APK 1.2073 [Kilitli][profesyonel]

// İndirme Bilgileri //

Boyut21.3MB
versiyon1.2073
Sürüm Kodu2073
Langaf af-ZA am ar ar-BH ar-EG ar-SA ar-YE as az az-AZ ba-RU be be-BY bg bg-BG bn bn-BD bn-IN bs bs-BA ca ca-ES cs cs-CZ da da-DK de de-DE el el-GR en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-419 es-ES es-US et eu eu-ES fa fa-IR fi fi-FI fr fr-CA fr-FR fy-NL gl gl-ES gu hi hi-IN hr hr-HR hu hu-HU hy hy-AM in in-ID is it it-IT iw iw-IL ja ja-JP ka ka-GE kk kk-KZ km kn ko ko-KR ky lo lt lt-LT lv mk ml mn mr ms my nb nb-NO ne nl nl-NL nn-NO no-NO or or-IN pa pl pl-PL pt pt-BR pt-PT ro ro-RO ru ru-RU sat-IN si si-LK sk sk-SK sl sl-SI sq sq-AL sr sr-Latn sr-SP sv sv-SE sw szl-PL ta ta-IN te th tl tr tr-TR tt-RU uk uk-UA ur uz vi vi-VN zh zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE RECEIVE_BOOT_COMPLETED READ_CONTACTS READ_EXTERNAL_STORAGE FOREGROUND_SERVICE SCHEDULE_EXACT_ALARM WAKE_LOCK USE_BIOMETRIC REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS POST_NOTIFICATIONS BILLING GET_ACCOUNTS USE_CREDENTIALS' maxSdkVersion='22 READ_PROFILE' maxSdkVersion='22 BADGE_ICON USE_FINGERPRINT DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir.
;Bir uygulamanın ACTION_REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS kullanabilmesi için sahip olması gereken izin.;Bir uygulamanın parmak izi donanımını kullanmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

KİŞİLER:
Bir uygulamanın, kullanıcının kişi verilerini okumasına izin verir.
Hesaplar Hizmetindeki hesap listesine erişime izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Parmak izi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın biyometrik donanımını kullanarak parmak izlerini okur.
Kullanıcı Özelliği Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.#:

// imza //

MD5646D852E31272E772FE24985BE2033C9
imza1CC63A91D447918EEA7E38042C54E6068DCAEAE3
358020B0ED9D910C3EB4E03E261EB340604833F8BDC75E236D965E80E63A56DE
GeçerliFri Dec 24 05:00:59 CET 2021 until: Tue Dec 18 05:00:59 CET 2046
Seri numarası146ca459

// Geliştirici //

GeliştiriciAnh Pham
OUAPKMODY
organizasyonAPKMODY
yerelBeasley
ülkeTeksas
şehirTeksas

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FairEmail, privacy aware email şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

  • Kullanıcı Yorumları
  • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın FairEmail, privacy aware email şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

  • U

    @Anonim   2021-06-23 21:32:16

    Kimden:US   cihaz:Flare J7   OS:android 6.0
    great very good application!

En son sürümünü isteyin FairEmail, privacy aware email şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler FairEmail, privacy aware email

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

FairEmail, privacy aware email şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (35) Sürümler of FairEmail, privacy aware email şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme