HappyMod › Games › Simulation › FarmVille 3 – Farm Animals Mod
FarmVille 3 – Farm Animals Mod

FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.26.36200 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Güncelleme açık: 2023-05-27

FarmVille 3 – Farm Animals şık değiştirilmiş bir versiyonudur FarmVille 3 – Farm Animals tarafından geliştirildi Zynga. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: FarmVille 3 V1.26.36200... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FarmVille 3 – Farm Animals 1.27.36581 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.26.36200 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]
versiyon1.26.36200
Güncelleme açık2023-05-27
Boyut272.37 MB
Mod BilgisiFarmVille 3 V1.26.36200
geliştiriciZynga
KategoriSimulation
Google Play'den edininFarmVille 3 – Farm Animals
Orijinal apk'yı indirinFarmVille 3 – Farm Animals (289.98 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
101 Yüzbir Okey Plus şık APK
FarmVille 2: Country Escape şık APK
Çanak Okey Plus şık APK
Gear Race 3D şık APK
Looney Tunes Dash! şık APK
FarmVille 3 – Farm Animals şık APK
Gin Rummy Plus şık APK
FarmVille 2: Tropic Escape şık APK
Empires and Allies şık APK
CityVille şık APK
Draw Something Classic şık APK
CastleVille Legends şık APK
Harry Potter: Puzzles & Spells şık APK
Wonka's World of Candy Match 3 şık APK
Wizard of Oz Slots Games şık APK
Crazy Kitchen: Match 3 Puzzles şık APK
Willy Wonka Vegas Casino Slots şık APK
The Wizard of Oz Magic Match 3 şık APK
FarmVille: Harvest Swap şık APK
Draw Something şık APK
Bağlantılar İndir:

FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.26.36200 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

Hızlı indirme (289.98 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (289.98 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.26.36200 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

FarmVille 3 V1.26.36200

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Genel kalitesini artırmak için çiftliğinizi yenileyin.

Oyuna başladığınızda çiftliği en iyi şekilde görüyorsunuz. Zamanla, ihmal parçalanmasına yol açar. Arazi artık hayvancılık veya bitki örtüsüne ev sahipliği yapmıyor; Şimdi sadece terk edilmiş bir yer. Azalan devleti aile gelirini incitiyor ve ürün satma yeteneklerini engelliyor. Bu sorunun devam etmesini ve çiftliğinizi yeniden yapmanın en iyi eylem yolu olduğuna inanmasını istemezsiniz. Dağınıklığı temizleyin, meyve ve sebzeleri dikin ve bazı dost hayvanlar ekleyin. Bu, her gün takip edebileceğiniz bir projeye başlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca aileniz için çok fazla yiyecek sağlayacaktır.

# Fikirler yaratmak, yaratıcılığınızı hayal edebileceğinizin üstünde ve ötesinde artırır.

Dünyanın her yerinden insanlar Farmville 3 - hayvanlar oynayabilecek çünkü herkes için uygun ve tatmin edici bir oyun. Üretici bu sürümü tüm ihtiyaçları karşılamak ve herkes için çekici olmak için yaptı; Çok özel ve muhteşem bir oyun dönüşü. Herkes kişisel zevklerine göre hayvanlardan manzaraya kadar istedikleri her şeyi özelleştirebilir. Diğer oyunlardan farklı olarak, bunun başaramayacağınız herhangi bir tıkaç yok. Bunun yerine, büyük bir çiftlik kullanarak istediğiniz zaman hayallerinizi başarabilirsiniz. Bu oyunda herhangi bir sınırlama olmadığından, oyunu istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

# Bir yükseltmeden sonra ek yeni özellikler eklenir.

Bu oyun her zaman oyuncuları ilgilendiren ilginç yeni güncellemeler sağlar. Yaşlanmaz çünkü her zaman yapılacak yeni şeyler sunar. Bu nedenle, birçok indirme ile en popüler oyunlardan biri. İnsanlar bu oyunu seviyorlar çünkü balıkçılık veya bir şeyleri düzeltmek gibi şeylerle yardımcı olacak aktif arkadaşları var. Oyuna kar, yağmur ve güneş ışığı gibi bir dizi yeni hava durumu etkisi eklendi. Ayrıca, gündüz ve gece döngüleri süreklidir, böylece kendinizi oyunun gerçekçi deneyimine daldırabilirsiniz. Ek dekorasyonlar yeterli paranız olduğunda satın alınabilir; Bunlar çiftliğinize dikkat çekmeye yardımcı olabilir. Büyük bir çiftliğe sahip olma fikrinden ne kadar hoşlanmadığınız önemli değil, Farmville 3 - Hayvanlar her şeyin mümkün olduğunu gösterir. Çiçekleri ve ekinleri kendiniz çalıştırmak veya onları gübrelemek için malzemeler kullanmak size sakin ve saptırma duygusu getirir. Herhangi bir çiftlik oyununun karmaşık bir yönü yoktur, ancak her şeyi özelliklerinize tamamlamak kolaylaştırır.

# Ürünün temel özellikleri açıklamaya dahil edilmiştir.

Kuralınızı egzotik mahsuller veya tanıdık hayvancılık içeren geniş bir çiftliğe uygulayın. Bir estetik estetik oluşturmak için çiftliği tamamen yeniden tasarlayın ve düzenleyin. Çiftleşme evcil hayvanları ve balıkçılık gibi aktivitelerle hafif eğlence sağlamak. Parlak, uyumlu renkleri iyi biçimlendirilmiş karakterlerle birleştirmek, nefis komik ve sevimli bir ürünle sonuçlanır.

# Farmville 3'ü insanlarla ilişkilendirin.

Çiftçiliğe başlamak yeni bir dönem sağlar.

# Hikaye

Farmville 3 başladığında, oyuncu zaten neredeyse bitmiş bir çiftlik işletiyor. Bu, oyuna diğer tarım oyunlarından farklı bir his verir. Oyunu temsil etmek için seçilen karakter Maria, bir gün çiftlikte ailesinden bir mesaj aldı. Ailesi onu çiftliklerinde onlara yardım etmek için geri gönderdi. Marie, şehirde ofis işçisi olarak çalışmak çok yorgun ve tatminsiz hissetti. Kişisel eşyalarını şehirden mümkün olduğunca çabuk memleketine getirmek için bir kamyon kiraladı. Bu ailesine ait bir çiftlik olduğu için Marie, çocukluğunu olağandışı koşullar yaşamadan orada geçirdi. Hızlı bir şekilde yeni hayatına adapte oldu ve yeni tohum ekerek başlamak zorunda kaldı. Bekleme sırasında, bir canlılık duygusu için tarım arazilerini keşfedin. Bu noktadan itibaren, çiftçinin hayatını inşa etmeye devam etmek için oyunun talimatlarını takip edin.

# Üreme avcılıktan daha arzu edilir.

Farmville 3'te, bir projeyi tamamladıktan sonra çiftliği özelleştirmek kolaydır. Oyuncular çiftliği yenilemek için kullanılabilecek birçok ürün satın alabilir veya toplayabilir. Seçim yapabileceğiniz 150'den fazla farklı boyutlu hayvan türüne sahip olarak sahip olduğunuz çiftlik hayvanlarını kolayca özelleştirebilirsiniz. Bunlar hem büyük hem de küçük hayvanları içerir. Buna ek olarak, çapraz patlama özelliği; bu da hibridizasyon yoluyla yeni türler yaratmanızı sağlar. Bu, hayvan yetiştirme verimliliğini ve genel verimliliğini artırmak için yararlıdır. Hayvancılık ırklarınızı karıştırmak, farklı ırklardan özellikleri birleştiren yeni yaratıklar yapar. Örneğin, daha fazla zaman çiftçiliğine odaklanmak istiyorsunuz, ancak yine de hayvanlarınızdan para kazanmak istiyorsunuz. İki cinsi birlikte geçerek yeni bir hibrit cins oluşturabilirsiniz. Bu yeni yaratığın yeniden üretilmesi kolaydır ve hızlı gelir elde eder. Çapraz patlama yoluyla kendi benzersiz hayvan üremelerinizi yapmak koleksiyonunuzda sonuçlanır. ———

# FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.26.36200 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma] Özellik:

FarmVille her zamankinden daha iyi! Bu, oynamanın bir sürü yeni yolu olan, tamamen yeni, ücretsiz bir çiftlik oyunu! Büyük şehri geride bırakın ve size ait yaşayan ve nefes alan bir çiftliğe kaçın! Çiftliği eski görkemine kavuşturun ve istediğiniz gibi özelleştirin! Bu, her zaman hayalini kurduğunuz çiftliği kurma ve çok sayıda sevimli yavru hayvan yetiştirme şansınız! Dost Çiftlik Yardımcıları devreye girip bu çiftçilik hayallerini gerçeğe dönüştürmeye istekli olduğundan, bol bol yardım alacaksınız! Rahatlayın ve daha önce görmediğiniz hiçbir şeye benzemeyen yeni bir hayvan macerasının tadını çıkarın! arazide çalışırken ekinler!- Çiftlik her gün değişirken yağmur, kar ve hava olaylarını DENEYİMLEYİN!- Sanal çiftliğinizi her zamankinden daha iyi hale getirmek için benzersiz çiftçilik becerilerine sahip Çiftlik Görevlilerini KİRALAYIN!- Çiftliği tarzınıza uyacak şekilde DEKORASYON yapın. Kendi çiftliğinizi yapın!- Çiftliğinizin daha önce hiç olmadığı kadar canlandığını HİSSEDİN!Şimdi FarmVille 3'ü indirin ve yeni bir hayvan türü oyunu keşfedin!● Bu çiftçilik oyununun kullanımı Zynga Hizmet Şartlarına tabidir. Bu Koşullar, aşağıdaki Lisans Sözleşmesi alanında ve http://m.zynga.com/legal/terms-of-service adresinde mevcuttur.● Zynga'nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında özel bilgiler için lütfen gizlilik bölümümüzü okuyun. http://m.zynga.com/privacy/policy adresindeki politika. Zynga'nın Gizlilik Politikasına aşağıdaki Gizlilik Politikası alanından da erişilebilir.● Bu çiftlik oyununu oynamak ücretsizdir, ancak ek içerik ve premium para birimi karşılığında uygulama içi satın alımlar yapılabilir.● Bu oyun, kullanıcının sosyal ağlar gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir. Facebook olarak ve bu tür oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla temasa geçebilirler. Sosyal Ağ Hizmeti şartları da geçerli olabilir.http://m.zynga.com/legal/terms-of-servicehttp://m.zynga.com/privacy/policy

Genel kalitesini artırmak için çiftliğinizi yenileyin.
Fikirler yaratmak, yaratıcılığınızı hayal edebileceğinizin üstünde ve ötesinde artırır.
Bir yükseltmeden sonra ek yeni özellikler eklenir.
Ürünün temel özellikleri açıklamaya dahil edilmiştir.
Farmville 3'ü insanlarla ilişkilendirin.
Hikaye
Üreme avcılıktan daha arzu edilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.26.36200 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan FarmVille 3 – Farm Animals modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. FarmVille 3 – Farm Animals mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den FarmVille 3 – Farm Animals indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında FarmVille 3 – Farm Animals arayın.

# Tam Özellikler FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.26.36200 [Sınırsız para][Ücretsiz satın alma]

// İndirme Bilgileri //

Boyut272.4MB
versiyon1.26.36200
Sürüm Kodu36200
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-SG zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING VIBRATE WAKE_LOCK WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE RECEIVE_BOOT_COMPLETED BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE RECEIVE RECEIVE_ADM_MESSAGE RECEIVE AD_ID SCHEDULE_EXACT_ALARM FOREGROUND_SERVICE READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE BIND_APPHUB_SERVICE POST_NOTIFICATIONS
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Vibratöre erişime izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kapanmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
karartma.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemesini tamamladıktan sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Bir uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

PHONE:
Cihazın telefon numarası, geçerli hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı tüm PhoneAccounts'ların listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişim sağlar.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK31
Hedef SDK Txt31
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Sensör donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın mevcut yönünü algılamak için cihazın ivmeölçerinden alınan hareket okumalarını kullanır.
Örneğin, bir uygulama dikey ve yatay yönler arasında ne zaman geçiş yapılacağını belirlemek için ivmeölçer okumalarını kullanabilir. Uygulama, dönüşü ve bükülmeyi algılamak için cihazın jiroskopunu kullanarak altı eksenli bir yönlendirme sistemi oluşturur.:

Bir uygulama, bu sensörü kullanarak dikey ve yatay yönler arasında geçiş yapması gerekip gerekmediğini daha sorunsuz algılayabilir.:

Kullanıcı Özelliği other.#Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD500979FF9F322DFED3A268A6A04360A7C
imza8A5D5B986F248DF58F0BC16F9B96F5EBAB7B50FE
375C62DFC95875C8821AD2234145A22DFC07B03E92B89DF2B9BAEA936460D245
GeçerliFri Oct 29 17:34:27 CEST 2010 until: Tue Mar 16 16:34:27 CET 2038
Seri numarası4ccae983

// Geliştirici //

GeliştiriciJason Tomlinson
OUEngineering
organizasyonNewToy Inc
yerelMcKinney
ülkeTeksas
şehirTeksas

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FarmVille 3 – Farm Animals şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın FarmVille 3 – Farm Animals şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 45

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (45)

 • U

  @Anonim   2023-06-07 09:56:39

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  need update.. all of your mod needs update
 • I

  @Anonim   2023-06-02 14:51:32

  Kimden:IT   cihaz:CPH1941   OS:android 11
  non c' e nessun denaro illimitato è una truffa
 • U

  @Anonim   2023-05-29 22:46:04

  Kimden:US   cihaz:LM-T600   OS:android 9
  No it did not work I hope this helps
 • G

  @Anonim   2023-05-27 23:05:57

  Kimden:GB   cihaz:SM-G781B   OS:android 13
  unlimited money doesn't work
 • U

  @Anonim   2023-05-09 05:31:14

  Kimden:US   cihaz:SM-S918B   OS:android 13
  no funciona necesita actualizar y se pierde el mod
 • U

  @Anonim   2023-03-28 08:39:09

  Kimden:US   cihaz:V2050   OS:android 13
  the mod didn't work.. please make diamond and money mod
 • U

  @Anonim   2023-02-21 16:14:34

  Kimden:US   cihaz:vivo 1920   OS:android 12
  needs an update. Do not download.
 • B

  @Anonim   2023-02-01 16:33:59

  Kimden:BR   cihaz:M2003J15SC   OS:android 11
  NEED UPDATE, PLEASE!!!
 • I

  @Anonim   2023-01-25 11:58:27

  Kimden:ID   cihaz:M2101K6G   OS:android 11
  #HappyMod# please update. .
 • C

  @Anonim   2022-12-14 08:10:03

  Kimden:CO   cihaz:C55   OS:android 8.1.0
  bueno.
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin FarmVille 3 – Farm Animals şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler FarmVille 3 – Farm Animals

 • B

  @Anonim   2023-02-27 20:26:26

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 11
  quero um mod dinheiro infinito e diamantes infinitos
 • U

  @Anonim   2023-01-20 03:06:15

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-M127F   OS:android 12
  please upload mod for the latest version , the game so much intresting , but it hard to gain money
 • I

  @Anonim   2023-01-18 19:07:28

  Kimden:IL   cihaz:OnePlus KB2003   OS:android 13
  new version, free shippingggggggggggggggggggggggggggg
 • I

  @Anonim   2023-01-18 18:46:52

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi M2103K19G   OS:android 12
  unlimited diamond, unlimited gold, unlimited energy
 • T

  @Anonim   2022-12-08 03:33:59

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  orjinal sürümün hilelisini istiyoruz luften dikkate alıp yaparmisiniz
 • I

  @Anonim   2022-12-06 12:47:31

  Kimden:ID   cihaz:HUAWEI LLD-AL20   OS:android 9
  Tolong versi terbarunya segera diupload. Saya menunggu
 • I

  @Anonim   2022-11-12 20:10:12

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi 2107113SG   OS:android 12
  salve, fate mod con gemme e soldi illimitati, parecchi giocatori lo vorrebbero
 • U

  @Anonim   2022-10-27 05:14:19

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  mod please eeeeee unlimited money and unlimited crystal
 • I

  @Anonim   2022-09-08 17:42:59

  Kimden:IR   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  ultimate gold and Dimond free shopping free water pleeeeeeeaaaasssseee
 • T

  @Anonim   2022-09-04 00:22:44

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-G973F   OS:android 12
  latest mod please those mods old.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

FarmVille 3 – Farm Animals şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (18) Sürümler of FarmVille 3 – Farm Animals şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme