HappyMod › Games › Simulation › FarmVille 3 – Farm Animals Mod
FarmVille 3 – Farm Animals Mod

FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.44.43051

Güncelleme açık: 2024-06-13

FarmVille 3 – Farm Animals şık değiştirilmiş bir versiyonudur FarmVille 3 – Farm Animals tarafından geliştirildi Zynga. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Oyun hızlandırma aracı eklendi, kaldırıldı pop-up rekl... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz FarmVille 3 – Farm Animals 1.44.43051 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıFarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.44.43051
versiyon1.44.43051
Güncelleme açık2024-06-13
Boyut312.1 MB
Mod BilgisiOyun hızlandırma aracı eklendi, kaldırıldı pop-up reklamlar.
geliştiriciZynga
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininFarmVille 3 – Farm Animals
Orijinal apk'yı indirinFarmVille 3 – Farm Animals (312.1 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Zynga Poker- Texas Holdem Game şık APK
101 Okey Plus Rummy Board Game şık APK
FarmVille 2: Country Escape şık APK
Çanak Okey Plus şık APK
Looney Tunes Dash! şık APK
FarmVille 3 – Farm Animals şık APK
Gear Race 3D şık APK
Gin Rummy Plus: Fun Card Game şık APK
CityVille şık APK
Game of Thrones Slots Casino şık APK
FarmVille 2: Tropic Escape şık APK
Empires and Allies şık APK
Draw Something Classic şık APK
CastleVille Legends şık APK
Harry Potter: Puzzles & Spells şık APK
Spades Plus - Card Game şık APK
Wonka's World of Candy Match 3 şık APK
Wizard of Oz Slots Games şık APK
Onnect - Pair Matching Puzzle şık APK
The Wizard of Oz Magic Match 3 şık APK
Bağlantılar İndir:

FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.44.43051

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (312.1 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.44.43051

Oyun hızlandırma aracı eklendi, kaldırıldı pop-up reklamlar.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Genel kalitesini artırmak için çiftliğinizi yenileyin.

Oyuna başladığınızda çiftliği en iyi şekilde görüyorsunuz. Zamanla, ihmal parçalanmasına yol açar. Arazi artık hayvancılık veya bitki örtüsüne ev sahipliği yapmıyor; Şimdi sadece terk edilmiş bir yer. Azalan devleti aile gelirini incitiyor ve ürün satma yeteneklerini engelliyor. Bu sorunun devam etmesini ve çiftliğinizi yeniden yapmanın en iyi eylem yolu olduğuna inanmasını istemezsiniz. Dağınıklığı temizleyin, meyve ve sebzeleri dikin ve bazı dost hayvanlar ekleyin. Bu, her gün takip edebileceğiniz bir projeye başlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca aileniz için çok fazla yiyecek sağlayacaktır.

# Fikirler yaratmak, yaratıcılığınızı hayal edebileceğinizin üstünde ve ötesinde artırır.

Dünyanın her yerinden insanlar Farmville 3 - hayvanlar oynayabilecek çünkü herkes için uygun ve tatmin edici bir oyun. Üretici bu sürümü tüm ihtiyaçları karşılamak ve herkes için çekici olmak için yaptı; Çok özel ve muhteşem bir oyun dönüşü. Herkes kişisel zevklerine göre hayvanlardan manzaraya kadar istedikleri her şeyi özelleştirebilir. Diğer oyunlardan farklı olarak, bunun başaramayacağınız herhangi bir tıkaç yok. Bunun yerine, büyük bir çiftlik kullanarak istediğiniz zaman hayallerinizi başarabilirsiniz. Bu oyunda herhangi bir sınırlama olmadığından, oyunu istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

# Bir yükseltmeden sonra ek yeni özellikler eklenir.

Bu oyun her zaman oyuncuları ilgilendiren ilginç yeni güncellemeler sağlar. Yaşlanmaz çünkü her zaman yapılacak yeni şeyler sunar. Bu nedenle, birçok indirme ile en popüler oyunlardan biri. İnsanlar bu oyunu seviyorlar çünkü balıkçılık veya bir şeyleri düzeltmek gibi şeylerle yardımcı olacak aktif arkadaşları var. Oyuna kar, yağmur ve güneş ışığı gibi bir dizi yeni hava durumu etkisi eklendi. Ayrıca, gündüz ve gece döngüleri süreklidir, böylece kendinizi oyunun gerçekçi deneyimine daldırabilirsiniz. Ek dekorasyonlar yeterli paranız olduğunda satın alınabilir; Bunlar çiftliğinize dikkat çekmeye yardımcı olabilir. Büyük bir çiftliğe sahip olma fikrinden ne kadar hoşlanmadığınız önemli değil, Farmville 3 - Hayvanlar her şeyin mümkün olduğunu gösterir. Çiçekleri ve ekinleri kendiniz çalıştırmak veya onları gübrelemek için malzemeler kullanmak size sakin ve saptırma duygusu getirir. Herhangi bir çiftlik oyununun karmaşık bir yönü yoktur, ancak her şeyi özelliklerinize tamamlamak kolaylaştırır.

# Ürünün temel özellikleri açıklamaya dahil edilmiştir.

Kuralınızı egzotik mahsuller veya tanıdık hayvancılık içeren geniş bir çiftliğe uygulayın. Bir estetik estetik oluşturmak için çiftliği tamamen yeniden tasarlayın ve düzenleyin. Çiftleşme evcil hayvanları ve balıkçılık gibi aktivitelerle hafif eğlence sağlamak. Parlak, uyumlu renkleri iyi biçimlendirilmiş karakterlerle birleştirmek, nefis komik ve sevimli bir ürünle sonuçlanır.

# Farmville 3'ü insanlarla ilişkilendirin.

Çiftçiliğe başlamak yeni bir dönem sağlar.

# Hikaye

Farmville 3 başladığında, oyuncu zaten neredeyse bitmiş bir çiftlik işletiyor. Bu, oyuna diğer tarım oyunlarından farklı bir his verir. Oyunu temsil etmek için seçilen karakter Maria, bir gün çiftlikte ailesinden bir mesaj aldı. Ailesi onu çiftliklerinde onlara yardım etmek için geri gönderdi. Marie, şehirde ofis işçisi olarak çalışmak çok yorgun ve tatminsiz hissetti. Kişisel eşyalarını şehirden mümkün olduğunca çabuk memleketine getirmek için bir kamyon kiraladı. Bu ailesine ait bir çiftlik olduğu için Marie, çocukluğunu olağandışı koşullar yaşamadan orada geçirdi. Hızlı bir şekilde yeni hayatına adapte oldu ve yeni tohum ekerek başlamak zorunda kaldı. Bekleme sırasında, bir canlılık duygusu için tarım arazilerini keşfedin. Bu noktadan itibaren, çiftçinin hayatını inşa etmeye devam etmek için oyunun talimatlarını takip edin.

# Üreme avcılıktan daha arzu edilir.

Farmville 3'te, bir projeyi tamamladıktan sonra çiftliği özelleştirmek kolaydır. Oyuncular çiftliği yenilemek için kullanılabilecek birçok ürün satın alabilir veya toplayabilir. Seçim yapabileceğiniz 150'den fazla farklı boyutlu hayvan türüne sahip olarak sahip olduğunuz çiftlik hayvanlarını kolayca özelleştirebilirsiniz. Bunlar hem büyük hem de küçük hayvanları içerir. Buna ek olarak, çapraz patlama özelliği; bu da hibridizasyon yoluyla yeni türler yaratmanızı sağlar. Bu, hayvan yetiştirme verimliliğini ve genel verimliliğini artırmak için yararlıdır. Hayvancılık ırklarınızı karıştırmak, farklı ırklardan özellikleri birleştiren yeni yaratıklar yapar. Örneğin, daha fazla zaman çiftçiliğine odaklanmak istiyorsunuz, ancak yine de hayvanlarınızdan para kazanmak istiyorsunuz. İki cinsi birlikte geçerek yeni bir hibrit cins oluşturabilirsiniz. Bu yeni yaratığın yeniden üretilmesi kolaydır ve hızlı gelir elde eder. Çapraz patlama yoluyla kendi benzersiz hayvan üremelerinizi yapmak koleksiyonunuzda sonuçlanır. ———

# FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.44.43051 Özellik:

FarmVille her zamankinden daha iyi! Bu, bir sürü yeni oynama şekliyle tamamen yeni, ücretsiz bir çiftlik oyunu! Büyük şehri arkanızda bırakın ve kendinize ait, yaşayan ve nefes alan bir çiftliğe kaçın! Çiftliği eski ihtişamına kavuşturun ve istediğiniz gibi özelleştirin! Bu, her zaman hayalini kurduğunuz çiftliği inşa etme ve bir sürü sevimli yavru hayvan yetiştirme şansınız! Dost canlısı Çiftlik Yardımcıları yardıma hazır ve çiftçilik hayallerini gerçeğe dönüştürmeye hazır olduğundan, bol miktarda yardıma sahip olacaksınız! Rahatlayın ve daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen yeni bir hayvan macerasının tadını çıkarın! FarmVille 3 Özellikleri: - Çiftlik hayvanlarını yetiştirin ve nadir hayvan türlerini ve özel eşyaları keşfedin! - Her türden sevimli yavru hayvanı YETİŞTİRİN ve besleyin! - Çeşitli hayvan yetiştirin Arazide çalışırken mahsul alın! - Çiftlik her gün değişecekken yağmur, kar ve hava olaylarını DENEYİN! - Sanal çiftliğinizi her zamankinden daha iyi hale getirmek için benzersiz çiftçilik becerilerine sahip Çiftlik Yardımcılarını KİRALAYIN! - Çiftliği tarzınıza uyacak şekilde DEKORASYON. Çiftliği kendinize ait yapın! - Çiftliğinizin daha önce hiç olmadığı gibi canlandığını HİSSETİN! Şimdi FarmVille 3'ü indirin ve yeni bir hayvan oyunu türü keşfedin!● Bu çiftçilik oyununun kullanımı Zynga Hizmet Koşulları'na tabidir. Bu Koşullara aşağıdaki Lisans Sözleşmesi alanından ve http://m.zynga.com/legal/terms-of-service adresinden ulaşabilirsiniz.● Zynga'nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında özel bilgi için lütfen gizlilik belgemizi okuyun. http://m.zynga.com/privacy/policy adresindeki politikaya bakın. Zynga'nın Gizlilik Politikasına aşağıdaki Gizlilik Politikası alanından da ulaşılabilir.● Bu çiftlik oyununu oynamak ücretsizdir ancak ek içerik ve premium para birimi için uygulama içi satın alımlar mevcuttur.● Bu oyun, kullanıcının sosyal ağlara bağlanmasına izin verir. Facebook gibi ve bu nedenle oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla iletişim kurabilirler. Sosyal Ağ Hizmeti koşulları da geçerli olabilir.http://m.zynga.com/legal/terms-of-servicehttp://m.zynga.com/privacy/policy

Genel kalitesini artırmak için çiftliğinizi yenileyin.
Fikirler yaratmak, yaratıcılığınızı hayal edebileceğinizin üstünde ve ötesinde artırır.
Bir yükseltmeden sonra ek yeni özellikler eklenir.
Ürünün temel özellikleri açıklamaya dahil edilmiştir.
Farmville 3'ü insanlarla ilişkilendirin.
Hikaye
Üreme avcılıktan daha arzu edilir.

# Nasıl indirilir ve kurulur FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.44.43051 ?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan FarmVille 3 – Farm Animals modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. FarmVille 3 – Farm Animals mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den FarmVille 3 – Farm Animals indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında FarmVille 3 – Farm Animals arayın.

# Tam Özellikler FarmVille 3 – Farm Animals şık APK 1.44.43051

// İndirme Bilgileri //

Boyut312.1MB
versiyon1.44.43051
Sürüm Kodu43051
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET READ_PHONE_STATE ACCESS_WIFI_STATE ACCESS_NETWORK_STATE BILLING VIBRATE WAKE_LOCK WRITE_EXTERNAL_STORAGE READ_EXTERNAL_STORAGE BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE C2D_MESSAGE RECEIVE AD_ID SCHEDULE_EXACT_ALARM POST_NOTIFICATIONS READ_MEDIA_IMAGES READ_MEDIA_VIDEO FOREGROUND_SERVICE BIND_APPHUB_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_AD_ID DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION READ WRITE READ_SETTINGS UPDATE_SHORTCUT BROADCAST_BADGE PROVIDER_INSERT_BADGE UPDATE_COUNT UPDATE_BADGE CHANGE_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS READ_APP_BADGE READ_SETTINGS WRITE_SETTINGS BADGE_COUNT_READ BADGE_COUNT_WRITE RECEIVE_ADM_MESSAGE RECEIVE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
Titreşime erişim izni verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın açık kalmasını engellemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.
karartma.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.;Uygulamanın sistem ayarlarını okumasına veya yazmasına izin verir.:

TELEFON:
Cihazın telefon numarası, mevcut hücresel ağ bilgileri, devam eden aramaların durumu ve cihazda kayıtlı Telefon Hesaplarının listesi dahil olmak üzere telefon durumuna salt okunur erişime izin verir.
DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamaya yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk22
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK33
Hedef SDK Txt33
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a armeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Sensör donanım özellikleri:
Uygulama, cihazın mevcut yönünü tespit etmek için cihazın ivme ölçerinden alınan hareket okumalarını kullanır.
Örneğin bir uygulama, dikey ve yatay yönler arasında ne zaman geçiş yapılacağını belirlemek için ivmeölçer okumalarını kullanabilir. Uygulama, dönme ve bükülmeyi algılamak için cihazın jiroskopunu kullanarak altı eksenli bir yönlendirme sistemi oluşturur.:

Bir uygulama, bu sensörü kullanarak dikey ve yatay yönler arasında geçiş yapması gerekip gerekmediğini daha sorunsuz bir şekilde algılayabilir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor FarmVille 3 – Farm Animals şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın FarmVille 3 – Farm Animals şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 38

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (38)

 • I

  @Anonim   2024-06-20 02:46:39

  Kimden:ID   cihaz:V2302   OS:android 14
  minta update
 • I

  @Anonim   2024-06-20 02:44:23

  Kimden:ID   cihaz:V2302   OS:android 14
  minta update
 • I

  @Anonim   2024-06-20 02:44:07

  Kimden:ID   cihaz:V2302   OS:android 14
  minta update
 • I

  @Anonim   2024-06-18 22:58:50

  Kimden:ID   cihaz:RMX3760   OS:android 13
  ggwp
 • U

  @Anonim   2024-06-15 23:37:48

  Kimden:US   cihaz:V2027   OS:android 10
  not ?
 • E

  @Anonim   2024-06-13 18:17:20

  Kimden:ES   cihaz:21091116UG   OS:android 11
  se descarga la app normal
 • I

  @Anonim   2024-06-13 10:12:15

  Kimden:IN   cihaz:23124RN87I   OS:android 13
  cannot open
 • G

  @Anonim   2024-06-12 17:17:47

  Kimden:GB   cihaz:SM-F415F   OS:android 12
  only [speed] nothing working like normal game
 • I

  @Anonim   2024-06-11 22:38:01

  Kimden:ID   cihaz:V2120   OS:android 12
  bagus
 • E

  @Anonim   2024-06-11 05:09:03

  Kimden:ES   cihaz:21091116UG   OS:android 11
  no funciona
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin FarmVille 3 – Farm Animals şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler FarmVille 3 – Farm Animals

 • B

  @Anonim   2023-02-27 20:26:26

  Kimden:BR   cihaz:samsung SM-A105M   OS:android 11
  quero um mod dinheiro infinito e diamantes infinitos
 • U

  @Anonim   2023-01-20 03:06:15

  Kimden:US   cihaz:samsung SM-M127F   OS:android 12
  please upload mod for the latest version , the game so much intresting , but it hard to gain money
 • I

  @Anonim   2023-01-18 19:07:28

  Kimden:IL   cihaz:OnePlus KB2003   OS:android 13
  new version, free shippingggggggggggggggggggggggggggg
 • I

  @Anonim   2023-01-18 18:46:52

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi M2103K19G   OS:android 12
  unlimited diamond, unlimited gold, unlimited energy
 • T

  @Anonim   2022-12-08 03:33:59

  Kimden:TR   cihaz:Xiaomi M2004J19C   OS:android 11
  orjinal sürümün hilelisini istiyoruz luften dikkate alıp yaparmisiniz
 • I

  @Anonim   2022-12-06 12:47:31

  Kimden:ID   cihaz:HUAWEI LLD-AL20   OS:android 9
  Tolong versi terbarunya segera diupload. Saya menunggu
 • I

  @Anonim   2022-11-12 20:10:12

  Kimden:IT   cihaz:Xiaomi 2107113SG   OS:android 12
  salve, fate mod con gemme e soldi illimitati, parecchi giocatori lo vorrebbero
 • U

  @Anonim   2022-10-27 05:14:19

  Kimden:US   cihaz:realme RMX3231   OS:android 11
  mod please eeeeee unlimited money and unlimited crystal
 • I

  @Anonim   2022-09-08 17:42:59

  Kimden:IR   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  ultimate gold and Dimond free shopping free water pleeeeeeeaaaasssseee
 • T

  @Anonim   2022-09-04 00:22:44

  Kimden:TR   cihaz:samsung SM-G973F   OS:android 12
  latest mod please those mods old.
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

FarmVille 3 – Farm Animals şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (23) Sürümler of FarmVille 3 – Farm Animals şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler FarmVille 3 – Farm Animals şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme