HappyMod › Games › Role Playing › Jobmania - Eternal Dungeon Mod
Jobmania - Eternal Dungeon Mod

Jobmania - Eternal Dungeon şık APK 2.24.3 [Mod Menu][Yenilmez]

Güncelleme açık: 2024-07-10

Jobmania - Eternal Dungeon şık değiştirilmiş bir versiyonudur Jobmania - Eternal Dungeon tarafından geliştirildi Aubjective Technology. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: 1. Artan savunma 2. Mod Menüsü... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Jobmania - Eternal Dungeon 2.24.3 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıJobmania - Eternal Dungeon şık APK 2.24.3 [Mod Menu][Yenilmez]
versiyon2.24.3
Güncelleme açık2024-07-10
Boyut67.68 MB
Mod Bilgisi1. Artan savunma 2. Mod Menüsü
geliştiriciAubjective Technology
Ringtone İndirToca Boca Ringtone
KategoriRole Playing
Google Play'den edininJobmania - Eternal Dungeon
Orijinal apk'yı indirinJobmania - Eternal Dungeon (67.68 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Jobmania - Eternal Dungeon şık APK
Bağlantılar İndir:

Jobmania - Eternal Dungeon şık APK 2.24.3 [Mod Menu][Yenilmez]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (67.68 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Jobmania - Eternal Dungeon şık APK 2.24.3 [Mod Menu][Yenilmez]

Özellik V1 Özellik:
1. Artan savunma
2. Mod Menüsü

Özellik V2 Özellik:
Menü, hasar çarpanları/savunma çarpanları

Özellik V3 Özellik:
Dahili hile cihazı

Reklam Ücretsiz Ödül

büyük elmas
Çince ayarlamak için ulusal bayrağı seçmek için oyuna girin

Özellik V4 Özellik:
MOD menüsü
1 Reklam ödüllendirilir
2. Çok fazla elmas
Bu oyun KÖK cihazlarını desteklemiyor [İnternete yüklenmesi gerekiyor]

Özellik V5 Özellik:
Oyun Hızı Hack / Reklamsız
1. ARTIRILMIŞ SAVUNMA
2. MOD MENÜSÜ

Önerilen mod

Mod son sürüm

# İlginç bir roguish temasıyla titizlikle hazırlanmış olan bu oyun bir zorunluluktur.

Jobmania, Roguelike, Gacha, Güverte Binası ve RPG konseptlerini benzersiz bir oyun deneyiminde birleştirir. Oyuncunun oyun boyunca oynayarak ilginç yeni içeriğin kilidini açması nedeniyle oyunun kendisi üzerinde çok fazla etkisi var. Jobmania, kadrolar için derin özelleştirme seçenekleriyle birçok oyun tarzını teşvik eder ve ayrıca oyuncuların oyuna birçok yönden etkileşime girmesine izin verir. Buna ekip oluşturma, öğelerin araştırılması ve daha fazlasını içerir.

# Çeşitli faktörleri ekleyerek güçlü bir ekip oluşturun.

Roguelike öğeleri, oyuncuların şablonlardan ve becerilerden yararlanarak ihtiyaçlarına uygun karakterler yaratmasını ve kullanmasını gerektirir. Oyuncular, istenen bir karakter yaratmak için yetenekleri, yetenekleri ve şablonları birbirleriyle en iyi nasıl birleştireceğine karar vermelidir. Bu süreç, oyuncuları gelecekteki denemelere hazırlanırken karakter optimizasyonu ve binada beceriler geliştirmeye zorlar.

# Korkunç zindanlarla savaşmak için ikonik mekanizmalar kullanın.

Jobmania'nın savaş sistemi sıraya dayalıdır, ancak her oyuncunun sırası savaşın temposunu değiştiren birçok hazırlık ile bağlantılıdır. Her karakterin her denemedeki gelişimi, patronlarla veya canavarlarla savaşmak için birçok farklı yaratıcı yöntem belirler. Çevresel faktörler genellikle savaşların sonucunu etkiler; Bu, oyuncuların beceri veya eylemleri seçmeden önce sürekli dikkatle dikkate almasını sağlar.

# Uzmanlığınız aracılığıyla size gelecekteki kariyer faydaları sağlayan işler yaratın.

Oyuncular her karakteri ayrı ayrı özelleştirebilir veya birden fazla karakter özelliğini birleştiren işler oluşturabilir. İşler, karakterlerin becerilerini, yapı taşlarını ve rakibi oyuncunun mevcut taktiklerine göre sırayla nasıl etkilediklerini kullanıyor. Yeni bir iş yaratmak, yenilerini oluşturmak için mevcut becerileri birleştirmeyi gerektirir. Ardından, oyuncular her karaktere iş başvurusunda bulunabilirler.

# Tüm kadro için gerekli kalıntıları birleştirin.

Oyuncular Jobmania sırasında savaş performansını daha da artırmak istediklerinde bir ikilemle karşı karşıya kalırlar. Bir yandan, yeni zirvelere ulaşmak için oyun tarafından sağlanan ekipmanı kullanabilirler. Alternatif olarak, performansları için daha fazla fikir bulmak için ek etkinlikler veya kalıntılar kullanabilirler. Kalıntıları birleştirmek, oyuncuların daha üst düzey birimler oluşturmasına, ek işlevler için daha fazla güç kullanmasına veya daha fazla artık kaynağa sahip olmalarına olanak tanır.

# Zindanlardaki tehlikeli düşmanları yenmek.

Zindan patronları korkutucudur, çünkü genellikle düşman tasarımı hakkındaki ortak fikirlerden uzaklaşırlar. Ortak bir lensle bakıldığında kafa ağrılarına neden olabilirler; Bununla birlikte, benzersiz formlarını anlama mücadelesi muazzam bir kişisel büyüme ve ödül kaynağı olabilir. İçerik oluşturucular genellikle diğer içerik oluştururken bu karşılaşmaları ilham almak için kullanırlar; Birçok kişi bu karşılaşmaları pervasızca oynandığında en keyifli buluyor. Jobmania'nın oyunu diğer Roguelikes'ten farklı. Oyuncuların yeni ruh hali yükseklikleri ile şaşırtarak eğlenmesine yardımcı olur. Oyuncular ayrıca oyunu oynayarak iş, beceri ve takımların yeni karmaşıklıklarını da keşfedebilirler. Bu, birçok oyuncunun oyunu oynarken karşılaştıkları birçok korkutucu varlıkla savaşmak için yeni canavarlar veya iğrençler yaratmasına yol açar.

# Temel özellikler arasında 6,5 ​​inçlik bir ekran, çift kameralar ve kızılötesi sensör bulunur.

Karışık Elements ile Roguelike oyun oynama, yeni RPG kavramlarını oluştururken oyuncuları muazzam eğlenceye daldırır. Yeni beceriler ve ilişkili işler yaratarak yeni pozisyonlar oluşturulur. Bu, büyük dinamiklere sahip çeşitli savaşçılar grubuna yol açar. Derin, karanlık zindanları keşfederken, büyük tehditleri yenebilir veya daha küçük, ancak yine de değerli hazinelerle ikna ederek zorlu düşmanları çeker. Yeni işçilik malzemeleri dahil edin veya tüm kadro için savaş etkinliğini artıran güçlü kalıntılar oluşturmak için stratejik ekipman kullanın. Belirli işlerin performansını farklı etkilerle artırmak için bu eserlerin gücünü bile kullanın. Yeni patronlar yenildiğinde yeni alanlar ortaya çıkıyor. Bu patronların her biri, daha fazla dövüş stili öğrenmeden ve efsanevi ödüller almadan önce ortadan kaldırılması gereken destansı bir güce sahiptir.

# Oyunun özellikleri arasında arsa ve karakterleri yer alıyor.

Bu oyunun aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok özelliği var. Rogue Lite oyun, etkinlik üretimi ve prosedürel düşmanlar sunmaktadır. Zindan paletli olarak oynadığınız oyun, zindanı sık sık ziyaret eder. Bu oyunda stratejik güverte binası ve dönüş tabanlı savaş birleşmesi. Reklam Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz 300'den fazla kahramanı içeriyor. Her biri, oyuncuları zindan maceraları için seçtikleri kahraman olarak seçmeye motive edecek eşsiz bir kişiliğe ve arka plana sahiptir. Oyun, Kahramanlar tarafından kullanılabilecek 700'den fazla yetenek içeriyor. Ayrıca, oyunda 200'den fazla iş ve 20 farklı bölüm var. Bu yetenekleri güverteme eklemek, düşmanları yenmeyi ve hazinelerimi artırmamı kolaylaştırıyor. Bir kerede en fazla üç işi donatabilir veya stratejik amaçlar için yetenekleri değiştirebilirsiniz. Bu eylemler güçlü bir genel sinerjiye yol açmalıdır. Malzemeler satın alarak iş alın. Oyunun reklamı yoktur ve oyuncuya birçok başka avantaj sağlar. Bu oyun mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunar. Tek bir uygulama içi satın alma tüm reklamları kaldırır ve herhangi bir rahatsızlık durdurur. Ayrıca, ek fon gerektiren oyun içi özellikler için ek alımlara ihtiyacınız yoktur. Reklam ek olarak, oyun sadece portre odaklı bir ekranda oynamayı destekler. Bu, bu oyunla tek elle oyunun mümkün olduğunu gösterir. Tereddüt etmeyin; Bu özelliklerin tadını çıkarmak için oyunu şüphesiz indirin.

# Jobmania oyunu Ebedi Dungeon için bir mod APK üzerinden indirilebilir.

Zevk alacak birçok yeni şey oyunun mod sürümünü oynamakla birlikte gelir. MOD APK ile oyuncuların sınırsız para ve paraları var. Tabii ki, yeni seviyeler oynamak istiyorsanız mod indirin. Son sürüm hatasızdır-ekstra kusurlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

# Jobmania - Eternal Dungeon şık APK 2.24.3 [Mod Menu][Yenilmez] Özellik:

Bir Kahraman seçin ve bir iş seçin, ardından zindandan inerek sonsuz bir yolculuğa çıkın. Yolculuk boyunca edinilen rastgele yetenekler ve işlerle kendi benzersiz oyun tarzınızı oluşturun. Ne kadar ileri gidebilirsiniz? ÖZELLİKLER✔️Rogue lite, prosedürel düşmanlar‍ ve etkinlik oluşturma✔️Stratejik deste oluşturma ve sıra tabanlı dövüş✔️300'den fazla Kahraman, 200'den fazla iş, 700'den fazla yetenek ve 10'dan fazla Bölüm✔️Hazineler aracılığıyla ve düşmanları yenerek rastgele yetenekler edinin ve destenize ekleyin✔️3 işi aynı anda donatın, değiştirin ve yeteneklerini stratejik olarak kullanın güçlü sinerji için!✔️Yeni güçlü işler yaratmak için iş malzemesi satın alın✔️Gacha'dan yeni kahramanlar alın (Son koşuda mağlup edilen Düşman Kahramanları bir çekiliş için garantilidir!)✔️Reklamlar ve uygulama içi satın almalarla ücretsiz, tek bir satın alma işlemiyle tüm reklamları kaldırın .✔️Yalnızca portre ekranı, bu oyunu tek elle oynayabilirsiniz Gelecekte Mümkün ❓Yetenek animasyonları❓Buluta kaydetme ❓Lider panosu❓Karakter hikayeleri❓Daha fazla içerik

İlginç bir roguish temasıyla titizlikle hazırlanmış olan bu oyun bir zorunluluktur.
Çeşitli faktörleri ekleyerek güçlü bir ekip oluşturun.
Korkunç zindanlarla savaşmak için ikonik mekanizmalar kullanın.
Uzmanlığınız aracılığıyla size gelecekteki kariyer faydaları sağlayan işler yaratın.
Tüm kadro için gerekli kalıntıları birleştirin.
Zindanlardaki tehlikeli düşmanları yenmek.
Temel özellikler arasında 6,5 ​​inçlik bir ekran, çift kameralar ve kızılötesi sensör bulunur.
Oyunun özellikleri arasında arsa ve karakterleri yer alıyor.
Jobmania oyunu Ebedi Dungeon için bir mod APK üzerinden indirilebilir.

# Jobmania - Eternal Dungeon Brief Introduction

Jobmania - Eternal Dungeon, Türkçe dilinde bir giriş yapalım.

Jobmania - Eternal Dungeon, tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz heyecan verici bir rol yapma oyunudur. Bu oyun, bir dizi zindanı keşfetmek, düşmanları yenmek ve değerli ödüller kazanmak için savaşçı becerilerinizi test etmenizi sağlar.

Oyuna başlarken, kendi karakterinizi oluşturabilirsiniz. Oyunda mevcut olan çeşitli sınıflardan birini seçerek maceranıza başlayabilirsiniz. Savaşçı, büyücü, okçu veya hırsız gibi farklı sınıflar arasından seçim yaparak, oyun stilinizi ve stratejilerinizi şekillendirebilirsiniz.

Jobmania - Eternal Dungeon, sizi birçok farklı zindana götürecek. Bu zindanlar düşmanlarla dolu olacak ve zorlu savaşlarla karşı karşıya geleceksiniz. Strateji ve becerilerinizi kullanarak düşmanları yenmeli ve daha da ileri gitmek için yeni zindanları keşfetmelisiniz.

Her zindanda size yeni eşyalar ve güçlendirmeler sağlayacak farklı görevler ve meydan okumalar da bulunmaktadır. Bu görevleri tamamlayarak karakterinizi geliştirebilir ve daha zorlu zindanlarda başarılı olabilirsiniz.

Ayrıca, Jobmania - Eternal Dungeon'da isterseniz diğer oyuncularla da işbirliği yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oynayarak zindanlardaki düşmanları daha etkili bir şekilde yenip, takım çalışmasıyla daha büyük zindanlara meydan okuyabilirsiniz.

Jobmania - Eternal Dungeon, sürükleyici grafikleri ve eşsiz atmosferiyle sizi içine çekecek bir oyun deneyimi sunuyor. Kendi yolunuzu çizip, maceranızı yaşarken, güçlü düşmanlarla savaşmanın heyecanını hissedeceksiniz.

Bu sürükleyici rol yapma oyunuyla, Jobmania - Eternal Dungeon'da kendinizi kaybedeceksiniz ve bu eşsiz dünyada unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Hazırsanız, maceralarınızı bekleyen zindan kapılarını açın ve Jobmania - Eternal Dungeon'da kendinizi kanıtlayın!

# Nasıl indirilir ve kurulur Jobmania - Eternal Dungeon şık APK 2.24.3 [Mod Menu][Yenilmez]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Jobmania - Eternal Dungeon modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Jobmania - Eternal Dungeon mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Jobmania - Eternal Dungeon indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Jobmania - Eternal Dungeon arayın.

# Tam Özellikler Jobmania - Eternal Dungeon şık APK 2.24.3 [Mod Menu][Yenilmez]

// İndirme Bilgileri //

Boyut67.7MB
versiyon2.24.3
Sürüm Kodu582
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinSYSTEM_ALERT_WINDOW INTERNET AD_ID ACCESS_NETWORK_STATE READ_EXTERNAL_STORAGE BILLING WAKE_LOCK BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku veya ekran modundan çıkmasını engellemek için PowerManager WakeLocks kullanılmasına izin verir
karartmadan.:

DEPOLAMA:
Bir uygulamanın harici depolamadan okumasına izin verir.
Min Sdk19
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

// imza //

MD5579D68614FFB4EB1E7F8F6AD0DDBBF76
imzaA7B3774480C00C2064EA19F159906241F9F9D225
AB9E09A265FEBB9CD0AD883E0F2E56D098665237F0B26B6B6C0912CB4A5889A0
GeçerliFri Apr 26 05:42:17 CEST 2019 until: Sun Apr 18 05:42:17 CEST 2049
Seri numarası2a9d19b2

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Jobmania - Eternal Dungeon şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Jobmania - Eternal Dungeon şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 40

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (40)

 • U

  @Anonim   2024-07-21 21:47:26

  Kimden:US   cihaz:TECNO BF7   OS:android 12
  Amazing just amazing
 • U

  @Anonim   2024-07-10 17:01:54

  Kimden:US   cihaz:SM-N960U   OS:android 10
  menu works but sits on black screen
 • I

  @Anonim   2024-07-02 20:44:32

  Kimden:IQ   cihaz:RMX3085   OS:android 13
  doesn't work
 • I

  @Anonim   2024-05-25 14:48:41

  Kimden:ID   cihaz:Redmi Note 5A   OS:android 7.1.2
  oke terimakasih
 • P

  @Anonim   2024-05-16 15:53:00

  Kimden:PT   cihaz:BND-L21   OS:android 9
  Can you please update to the new version?
 • B

  @Anonim   2024-05-16 15:07:01

  Kimden:BR   cihaz:SM-A217M   OS:android 12
  funciona
 • T

  @Anonim   2024-04-17 02:25:36

  Kimden:TR   cihaz:M2010J19CG   OS:android 10
  not worth Gold hack only work no ads
 • U

  @Anonim   2024-03-09 19:32:25

  Kimden:UA   cihaz:SM-P615   OS:android 13
  not working
 • I

  @Anonim   2024-01-22 00:44:33

  Kimden:ID   cihaz:22021211RG   OS:android 13
  force close
 • K

  @Anonim   2023-10-17 21:35:15

  Kimden:KR   cihaz:SM-G977N   OS:android 12
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Jobmania - Eternal Dungeon şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Jobmania - Eternal Dungeon

 • G

  @Anonim   2022-11-25 14:29:26

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-A025F   OS:android 11
  أموال غير محدودة وgod mod و زيادة الضرر وزيادة الدفاع وإعلانات مجانية وعمليات شراء مجانية
 • F

  @Anonim   2022-08-08 04:40:35

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-G6000   OS:android 5.1.1
  There arn't any recent version of the game ! (the game has to by run at the lasted version) this game is unique and i really want one with mod !!
 • F

  @Anonim   2022-07-09 13:52:24

  Kimden:FR   cihaz:samsung SM-G6000   OS:android 5.1.1
  plz make a last version of the mod ! is the best game i even see !
 • E

  @Anonim   2022-05-20 00:02:01

  Kimden:EG   cihaz:HUAWEI DUB-LX1   OS:android 8.1.0
  I hope you will pay attention to this game a little because it is really cool i hope you make a mod for ver 2.0.13
 • I

  @Anonim   2022-04-03 10:11:54

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 10
  mod for new version please and unlimited crystal and money
 • B

  @Anonim   2021-12-21 15:31:19

  Kimden:BR   cihaz:asus ASUS_X00TD   OS:android 10
  tragam um mod da versão mais recente (1.7.5.3), que esteja funcionando, pois as versões anteriores tinham um erro de auto-ban
 • U

  @Anonim   2021-09-11 19:00:42

  Kimden:US   cihaz:OPPO CPH1823   OS:android 10
  Pls add unlimited money and diamond mode and unlocked all job
 • I

  @Anonim   2020-11-11 16:16:44

  Kimden:ID   cihaz:samsung SM-J600G   OS:android 10
  i like this game a lot. Can somebody update it, please!!!
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Jobmania - Eternal Dungeon şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (97) Sürümler of Jobmania - Eternal Dungeon şık

İlgili Modlar

İndiren kişiler Jobmania - Eternal Dungeon şık ayrıca beğen...

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme