HappyMod › Games › Simulation › Idle Lumber Empire Mod
Idle Lumber Empire Mod

Idle Lumber Empire şık APK 1.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]

% 100 ÇALIŞMA

Güncelleme açık: 2024-07-12

Idle Lumber Empire şık değiştirilmiş bir versiyonudur Idle Lumber Empire tarafından geliştirildi Nopowerup Studios. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Azaltmak için değil eklemek için yeterli para birimi, öd... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Idle Lumber Empire 1.10.1 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıIdle Lumber Empire şık APK 1.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]
versiyon1.10.1
Güncelleme açık2024-07-12
Boyut151.8 MB
Mod BilgisiAzaltmak için değil eklemek için yeterli para birimi, ödül almak için reklamsız
geliştiriciNopowerup Studios
Ringtone İndirVideo Game Ringtone
KategoriSimulation
Google Play'den edininIdle Lumber Empire
Orijinal apk'yı indirinIdle Lumber Empire (151.8 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Idle Lumber Empire şık APK
Idle Jungle: Survival Builder şık APK
Digging Master şık APK
Idle Gang şık APK
Bağlantılar İndir:

Idle Lumber Empire şık APK 1.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]

Hızlı indirme (17.3 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (151.8 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Idle Lumber Empire şık APK 1.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]

Video Doğrulandı

Özellik V1 Özellik:
Mod, sınırsız para

Özellik V2 Özellik:
Azaltmak için değil eklemek için yeterli para birimi, ödül almak için reklamsız

Özellik V3 Özellik:
Yeterli para birimini kullanmak azalmaz.

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Videonun %100 çalıştığı doğrulandı!

Ekran yakalama videoları Idle Lumber Empire şık. % 100 ÇALIŞMA!

# Devlet düzenlemeleri haklı olarak orman yönetimi ve sömürü hakları vermektedir.

Oyuncular, bundan tam olarak yararlanmak için ormana uygun şekilde bakmalıdır. Bunu iyi ve uygun şekilde yapmak, dikkatli kaynak yatırımı gerektirir. Ayrıca, her hasattan sonra ek fidan dikmek için daha fazla insan kiralayabilirler. Bundan sonra ahşap işinizi açabilirsiniz. Ayrıca, odun üretmek ve günlük ihtiyaçları karşılamak için orman yetiştirmek için ek arazi satın almalısınız. Ayrıca, vasıflı işçiler inşa ederek ve işe alarak profesyonel ahşap işleme eğitimine hazırlanmanız gerekir.

# İnşaat hatları üretim sürecinin bir parçasıdır.

Kereste İmparatorluğu oynamak için atölyelerde yeni ekipman ve geliştirilmiş makineler gereklidir. Oyunun zincir üretim sistemine hızlı bir şekilde erişilebilir, Sistemi geçip her durakta daha yeni ekipman satın alıyor. Bu oyunda yüzlerce farklı ahşap kare cihazını inceleyebilirsiniz. Bu araçlar birçok farklı şekil ve dokuda gelir, bu da onları ahşap işlemek için en iyi hale getirir.

# Araç bakımı ve yükseltmeleri müşterilerine dikkatlice hizmet edin.

Daha fazla kamyon ihtiyacını haklı çıkarmak için zekanızı ve yeteneğinizi kullanıyorsunuz. Bunun nedeni, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi düşünülmüş bir plan tarafından atılan ilk adımdır. Ahşapları depolar arasında taşımak için ek kamyonlara ihtiyaç vardır - bu da operasyonların sorunsuz çalışmasını sağlamak için gereklidir. Ayrıca, yeni müşteriler düşünen kişi sayısını artırmak için reklam kampanyaları kullanırsınız. Siparişlerin örnek olarak ele alınması ve müşteri sorularına verdiği yanıtlar her zaman karlı sonuçlara yol açar. Sonuç olarak, yaptığınız iş her zaman önemli ödüller ve yüksek karlarla sonuçlanır.

# Çarpıcı görseller canlılıkları ve güzelliği ile etkiliyor.

Kereste İmparatorluğu oynarken, oyuncular doğru ve ayrıntılı grafik sisteminden etkilenecek. Her görüntü, uyumlu bir şekilde birleştiren canlı renklerle çizilir. Buna ek olarak, oyunun çevre ortamı çarpıcıdır ve eğlenceli ve tuhaf bir görüntü sağlar. Bu oyunun hem sevimli hem de etkileyici karakterleri var. Her karakterin, oyuncuların kendilerine kolayca söylemelerini kolaylaştıran benzersiz bir yüzü vardır. Ayrıca, bu oyundaki müzik koordinasyonu sayesinde çok canlı ve harika. Uzun saatler çalıştıktan sonra, sağlıklı kalmak için aileniz ve arkadaşlarla oynamak önemlidir. Her sosyalleştiğinizde benzersiz oyunlarla yeni anılar ve sürprizler yaratın.

# ÖZELLİKLERİ

Ormanları nasıl uygun şekilde kullanacağınızı, yöneteceğini ve kullanacağınızı bilin. Ağaç yetiştirmek ve kaynaklar için odun sağlamak için daha fazla orman arazisi satın alın. Bu endüstriyel ekipman zinciri ahşap üretimi için mükemmeldir. En iyi sonuçlar için arabanızı düzenli olarak geliştirdiğiniz ve yükselttiğinizden emin olun. Düzenli satışlar düzenli olarak birçok müşteriden dikkat çekiyor. Görsel olarak etkileyici tasarımları birçok insanı uzaktan çekiyor. Bu oyunun kereste değirmeni kralı birçok eğlenceli şeye odaklanıyor.

# Bir şirket kurarak bir kereste imparatorluğu oluşturun.

İşletmeler ve ağaçlar gezegenin herhangi bir yerinde bulunabilir. Ağaçlar her yerdedir ve insanlara birçok fayda sağlar. Bunlar çeşitli ürünlerin oluşturulmasında kullanılan oksijen, gölge ve ahşap içerir. Ağaçlar genellikle birçok farklı görevde kullanılır. Bu, Lumber Inc'i şimdi indirerek ağaçları kullanarak bir işletmeye başlayabileceğiniz anlamına gelir. Bu uygulama kendi kereste imparatorluğunuzu oluşturmanızı sağlar. Bu oyunun sürecini tamamlamak için düzenli olarak ağaç dikmeli ve kütükleri hasat etmelisiniz. Arka planda bulunan birçok makine sizin için bu işlemi bitirir. Bu oyun, odun, ekiciler ve diğer çalışanları istihdam ederek ormanları yönetmenizi sağlar. Değirmenlerine zincir ekleyerek işçilerinizi daha üretken ve verimli olmaları için eğitebilirsiniz. Ayrıca yeni makineler satın alabilir ve günlükleri daha hızlı işlemek için mevcut makineleri yükseltebilirsiniz. Talebi karşılamak için araçları korumanız ve yükseltmeniz gerekir. Reklam İşletmenizi tanıtmaktan ve yeni özellikler uygulamaktan sorumlu olacaksınız.

# Lumber Inc'de özellikler önemli bir rol oynar.

Lumber Inc'i indirerek yeni kereste şirketleri başlatılabilir. Zaten çok sayıda kereste şirketi var. İşletmeler, talep sağlamak ve para kazanmak amacıyla yaratılır. Ekonomiyi ayakta tutan bu yöntem sayesinde yeni işler yaratılır. İnsanlar birçok nedenden dolayı işletmelere başlamaya karar verirler. İnsanlar bu işletmeleri para kazanmalarına yardımcı olmak veya piyasada talep sağlamak için kullanabilirler. Ağaçlara dayalı bir işletme yaratmak Lumber Inc'i çalmayı gerektirir. Bu oyun, oyuncuların ağaç dikmesi, kütük hasat etmesi ve kar için satması gereken bir ormanda gerçekleşir. Bu oyunla bugün bir kereste işine başlayabilirsiniz. Ormanları yönetirken bakımınızda ağaçlar dikmeli ve hasat etmelisiniz. Satışların genişletilmesi de yüksek bir önceliktir. Bundan sonra, bu projeyi ele almak için oduncu ve bahçıvanlar kiralamanız gerekecek. Ayrıca forkliftler, kütük kamyonlar, öğütme zincirleri ve daha fazlası gibi yeni makineler satın almanız gerekir. Reklam Game Lumber Inc'de, ana ürününüz oldukları için sürekli olarak yeni ağaçlar dikmelisiniz. Bunu sizin için yeni ormanlar yetiştirmek için ağaç yetiştiricileri işe alarak yapabilirsiniz. Ayrıca, işlerinde daha yetenekli olmak için oduncuları işe alabilir ve eğitebilirsiniz. Eğitimli olduklarında, oduncular ormanlarınızdan kütükleri verimli bir şekilde hasat edebilecektir. Bir işletme sahibi olarak, operasyonunuzun büyümesini sağlamak için her gün daha fazla ağaç dikmeniz gerekir. Bunun nedeni, oyunun ağaç dikmek için birçok açık alan sağlamasıdır. Ayrıca, bu etkileşimli simülasyonda bugün dört gözle bekleyebileceğiniz birçok heyecan verici şey var. Şu anda bir işletme yürütmek çalışanları işe almayı gerektirir. İnsanların oduncu, ağaç yetiştiricileri ve daha fazlası olarak çalışması gerekiyor. Ayrıca, bu oyunda üretkenliklerini artırmak için çalışanları da eğitebilirsiniz - bu da işin devam etmesini sağlamak için gereklidir. Sadece paranız varsa bugün işe alınacak çok sayıda işçi var.

# Idle Lumber Empire şık APK 1.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Reklamsız] Özellik:

Kendi kereste imparatorluğunuzu kurun ve bir kereste kralı olun! Yepyeni bir boşta simülasyon oyunu olan Lumber Inc'e hoş geldiniz. Bu boş simülasyon oyununda, küçük bir kereste fabrikasını işletmeye başlıyorsunuz ve yönetmek için çok çalışıyorsunuz, büyük hayalinizin peşinden gitmek için fabrikanızı genişletiyorsunuz: kereste imparatorluğu kurmak! Ormanları Yönetin Ağaçları sürdürülebilir bir şekilde hasat etmek için, ormanlarınızı büyütmek için ağaç yetiştiricileri kiralamanız gerekir! Hepsini yeşillendirmek için daha fazla arazi satın alın! Oduncularınızı vasıflı işçiler haline getirerek kütükleri verimli bir şekilde hasat edebilmeleri için eğitin. Freze zincirleri oluşturun Kütükleri daha hızlı işlemek ve daha fazla kereste ürünü üretmek için yeni makineler satın alın ve yükseltin. Keşfetmenizi bekleyen çok sayıda makine var. Araçların bakımını yapın ve yükseltin Tomruk Kamyonları, forkliftler, kütükleri depodan makinelere teslim eder. Fabrikanın sürekli çalışmasını sağlamak için bunları yükseltin, iyi durumda tutun. Yeni müşteriler çekmek için SalesRun pazarlama kampanyalarını yönetin, en fazla karı elde etmek için siparişleri verimli bir şekilde işleyin. İşlenen her siparişten BizPuan kazanın, zar zor kazandığınız BizPuanlarınızı Fabrika gelirini kalıcı olarak artırmak için akıllıca harcayın. Yeni fabrika satın alın Çok daha yüksek gelir elde etmek için yeni fabrikalar satın alın. Bağımlılık yapan yeni boşta oyunun tadını çıkarın!

Devlet düzenlemeleri haklı olarak orman yönetimi ve sömürü hakları vermektedir.
İnşaat hatları üretim sürecinin bir parçasıdır.
Araç bakımı ve yükseltmeleri müşterilerine dikkatlice hizmet edin.
Çarpıcı görseller canlılıkları ve güzelliği ile etkiliyor.
ÖZELLİKLERİ
Bir şirket kurarak bir kereste imparatorluğu oluşturun.
Lumber Inc'de özellikler önemli bir rol oynar.

# Nasıl indirilir ve kurulur Idle Lumber Empire şık APK 1.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Idle Lumber Empire modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Idle Lumber Empire mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Idle Lumber Empire indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Idle Lumber Empire arayın.

# Tam Özellikler Idle Lumber Empire şık APK 1.10.1 [Reklamları kaldırmak][Sınırsız para][Ücretsiz satın alma][Reklamsız]

// İndirme Bilgileri //

Boyut151.8MB
versiyon1.10.1
Sürüm Kodu1118
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de de-DE el en en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ja-JP ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr tw uk ur uz vi zh zh-CN zh-HK zh-MO zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE AD_ID ACCESS_WIFI_STATE BIND_APPHUB_SERVICE WAKE_LOCK VIBRATE SCHEDULE_EXACT_ALARM BILLING BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE ACCESS_ADSERVICES_AD_ID ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION ACCESS_ADSERVICES_TOPICS READ_GSERVICES FOREGROUND_SERVICE DYNAMIC_RECEIVER_NOT_EXPORTED_PERMISSION
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ yuvalarını açmasına izin verir.
Uygulamaların ağlarla ilgili bilgilere erişmesine izin verir.
Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.
İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks'un kullanılmasına izin verir.

vibratör.:

Min Sdk29
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK34
Hedef SDK Txt34
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük, xlarge
işlemciarm64-v8a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65534, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Global Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Uygulama, cihazın kıstırma hareketleri gibi temel iki noktalı çoklu dokunma özelliklerini kullanır, ancak uygulamanın dokunuşları bağımsız olarak izlemesi gerekmez.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin bir üst kümesidir.; Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazın dikey veya yatay yönlendirmeyi kullanmasını gerektirir.:

Uygulamanız her iki yönü de destekliyorsa her iki özelliği de bildirmenize gerek yoktur.#Uygulama, cihazdaki 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5B1B103FA442532DC31520CF82BA654AB
imza37CAB548D4972EEA2259422FBE1986CB0ACD0D23
CBE6A1BEDFBFA85C5D9779D3D7D32377B32CFA05707C5E251132E7E289FCEA04
GeçerliFri Mar 18 12:49:33 CET 2022 until: Tue Mar 12 12:49:33 CET 2047
Seri numarası241efb1d

// Geliştirici //

Geliştiricizhangkongkeji
OUzhangkong
organizasyonandroid
yerelÇangşa
ülkeÇin
şehirhunan

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Idle Lumber Empire şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Idle Lumber Empire şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 43

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (43)

 • U

  @Anonim   2024-07-15 02:22:44

  Kimden:US   cihaz:SM-S928B   OS:android 14
  working
 • G

  @Anonim   2024-07-14 20:18:27

  Kimden:GB   cihaz:SM-S908E   OS:android 14
  Good
 • U

  @Anonim   2024-07-14 02:55:40

  Kimden:US   cihaz:SM-S136DL   OS:android 13
  hitler
 • U

  @Anonim   2024-07-12 22:26:44

  Kimden:US   cihaz:TECNO KI5k   OS:android 12
  increases money when spent
 • B

  @Anonim   2024-07-12 16:30:03

  Kimden:BE   cihaz:SM-A346B   OS:android 14
  works
 • U

  @Anonim   2024-07-11 15:46:28

  Kimden:US   cihaz:CPH2119   OS:android 12
  mode is not working
 • I

  @Anonim   2024-07-11 12:44:06

  Kimden:IN   cihaz:V2036   OS:android 13
  Kishore Kumawat
 • D

  @Anonim   2024-07-11 04:58:34

  Kimden:DZ   cihaz:SM-M215F   OS:android 12
  nice
 • D

  @Anonim   2024-07-11 04:58:26

  Kimden:DZ   cihaz:SM-M215F   OS:android 12
  nice
 • G

  @Anonim   2024-07-10 18:50:43

  Kimden:GB   cihaz:SM-S928B   OS:android 14
  doesn't work
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Idle Lumber Empire şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Idle Lumber Empire

 • I

  @Anonim   2023-07-30 11:44:21

  Kimden:ID   cihaz:OPPO OPPO F1s   OS:android 5.1
  unlimited money unlimited diamond no add. please help me
 • U

  @Anonim   2023-01-26 14:29:58

  Kimden:US   cihaz:vivo I2012   OS:android 13
  hey guys i just liked your mod so much but i didn't get the diamond mod free diamonds can you plzz give me that
 • U

  @Anonim   2022-12-31 17:58:55

  Kimden:US   cihaz:realme RMX1911   OS:android 10
  this hack plz this was the first time i required to be a part of the game
 • E

  @Anonim   2022-11-11 23:27:59

  Kimden:EG   cihaz:INFINIX MOBILITY LIMITED Infinix X688B   OS:android 11
  p
 • U

  @Anonim   2022-10-07 09:54:04

  Kimden:US   cihaz:realme RMX2061   OS:android 11
  ..ghgjhjiihhgfghjjijhggfyuujhjjippppppppppppppppppppppppppppppppppppp
 • U

  @Anonim   2022-10-03 23:52:47

  Kimden:US   cihaz:Xiaomi 2201116PG   OS:android 11
  we can do it mod but lumber empire app please add request our
 • G

  @Anonim   2022-09-18 19:45:02

  Kimden:GB   cihaz:samsung SM-E025F   OS:android 12
  krkjekekeiwhehdhhdhdjdofkfjjvnvnfirjgjwiwhhs ejgheh ejve jje ejvegfwv hbtiyntbjdb jrbjfbdhfd jrbowttrb ibbd
 • I

  @Anonim   2022-09-13 11:23:11

  Kimden:IN   cihaz:Xiaomi M2007J17I   OS:android 12
  this mod working only 50% and not working properly
 • E

  @Anonim   2022-06-11 07:33:49

  Kimden:EG   cihaz:OPPO CPH1907   OS:android 11
  اريدها متهكره 100%ldle Lumber Empire. نسنسو سن س سوسو سوسوس56194=048480404664548818155151891645944646499454919198164654549196616616166161661616166161661616048480404664اريدها متهكره 100%ldle Lumber Empire. نسنسو سن س سوسو سوسوس56194=048480404664548818155151891645944646499454
 • A

  @Anonim   2022-06-03 00:28:19

  Kimden:AU   cihaz:samsung SM-A107F   OS:android 11
  please make hack paid for free please please please please
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Idle Lumber Empire şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (72) Sürümler of Idle Lumber Empire şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme