HappyMod › Games › Role_playing › Medal Heroes : Return of the Summoners Mod
Medal Heroes : Return of the Summoners Mod

Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK 3.5.7 [God Mode]

Güncelleme açık: 2023-03-19

Medal Heroes : Return of the Summoners şık değiştirilmiş bir versiyonudur Medal Heroes : Return of the Summoners tarafından geliştirildi Enfeel Inc. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Medal Heroes v3.5.7 MOD APK (Tanrı Modu, Tek Vuruş)... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz Medal Heroes : Return of the Summoners 3.5.7 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıMedal Heroes : Return of the Summoners şık APK 3.5.7 [God Mode]
versiyon3.5.7
Güncelleme açık2023-03-19
Boyut113.54 MB
Mod BilgisiMedal Heroes v3.5.7 MOD APK (Tanrı Modu, Tek Vuruş)
geliştiriciEnfeel Inc
KategoriRole_playing
Google Play'den edininMedal Heroes : Return of the Summoners
Orijinal apk'yı indirinMedal Heroes : Return of the Summoners (102 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
Medal Heroes şık APK
Birzzle Fever şık APK
Birzzle şık APK
Treasure Shooter şık APK
Ink Shooters şık APK
My Little Town Premium şık APK
My Little Town : Number Puzzle şık APK
Bağlantılar İndir:

Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK 3.5.7 [God Mode]

Hızlı indirme (102 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (102 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK 3.5.7 [God Mode]

Medal Heroes v3.5.7 MOD APK (Tanrı Modu, Tek Vuruş)

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Sihirbazların Dönüşü, 32 ciltten oluşan Kakashi Hatake (Sakura Haruno'nun kalem adı) tarafından bir manga serisidir.

Oyun çeşitli karakter sınıfları ve rolleri içeriyor; Taktiklerinizi nasıl ayarlayacağınızı seçebilirsiniz. Ekibiniz en fazla 4 üye içerebilir ve karakterleriniz size saldıran düşmanlara otomatik olarak saldıracaktır. Her karakterin kendine özgü becerileri vardır. Bu beceriler, kullanıldığında MP'yi tüketir, bu da sıcak çubuktan yenilenmesi gerekir. Beceriler MP'nin yorulmasıyla etkinleştirilebilir, ancak şarj olmalarını beklemek harcanan zamanı azaltacaktır.

# Bir ekip oluşturun ve yönetin.

Bir kadro tasarlarken her karakterin rolü ve yetenekleri için dikkatli sıralar oluşturmak gerekir. Örneğin, savaşçılar ön hatlara bakmalıdır; Olağanüstü direnç veya dövüş yetenekleri olanlar ilk pozisyonda başlayabilir. Büyücüler ve yedek destek üyeleri, korkunç koşullar durumunda savunma hattı oluşturmak için arkada durabilirler. Herhangi bir takımın istediğiniz zaman kullanabileceğiniz nihai bir becerisi vardır. Bu özel yetenek, sistemin ilk talimatlarını izleyerek kullanılabilir. Bu beceriyi kullanarak eşyaları doğru bir şekilde sürükleyebilir, atabilir ve düşürebilirsiniz. Bu nihai beceri herhangi bir maliyet gerektirmez ve serbestçe kullanılabilir. Geniş bir alanda yüksek hasar ve daha fazla düşmanı öldürme yeteneği gibi uzun vadeli faydalar sağlar. Bu beceriyi kullanmak size bu faydalar sağlar, ancak devre dışı bırakılması çok uzun zaman alır.

# Farklı güçlü yönler, bir kişinin genel gücüne çeşitlilik katar.

Madalya kahramanlarındaki karakterlerin silahları ve kılıçlarıyla birlikte özel güçleri vardır. Bazı kahramanlar yaylar ve silahlar gibi modern silahlara sahiptir, diğerleri ise sihirli çıtalar kullanır. Bu güçleri silahlarla birleştirmek madalya kahramanlarını heyecan verici bir deneyim haline getiriyor. Her karakterin değiştirilemeyen kendi ekipmanları vardır, ancak istatistiklerini değiştirebilirsiniz. Görevi tamamladıktan sonra, karakterinizi yükselten özel öğeler bulabilirsiniz. Bu karakterler inanılmaz derecede güçlü ve alışılmadık bir görünüme sahip.

# Amaçsız çatışmada canlı PVP veya zindan savaşları!

Bir ekibin genel gücünü değerlendirmek için, PVP savaşındaki başka bir takıma karşı karşıya. Rakibiniz otomatik bir savaş sisteminden yararlanır. Ancak, becerilerinizi etkinleştirmeli ve daha sonra savaşı kazanmak için bunları kullanmalısınız. Bunu yapmak, nadir eşyalar satın almak için kullanılabilecek sınırlı sayıda madalyaya erişim sağlar. Zindanlarda bulunan öğeler, karakterlerinize seviyelerini artıran deneyim puanları sağlar. Bu, yeni yetenekler ve daha sert savunmalar kazanmalarını sağlar. Ayrıca karakterleriniz için daha kullanışlı öğeler bulmak veya savaşta size yardımcı olacak yeni bir üye çağırmak için mükemmel bir yerdir.

# Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir:-Uygulama içi satın alımlara erişim.

İçinden geçtiğiniz yoğun ve sürekli değişen bir savaş alanı. Savaş nabzının saçakları enerji ve hareketle. 5 bölümlü aksiyon dizileri ile noktalanmış savaş. Yetenekli bir oyuncu, her saldırının momentumundan yararlanmak için beceri düğmelerinden yararlanabilir. Özel savaşlara katılarak 300'den fazla benzersiz kahramana özel becerilere erişin. Veya ordunuza herhangi bir kahraman aramak için çağırma taşlarını kullanın. Oynamasalar bile yeni karakterler oluşturulabilir. Bunun nedeni, karakterlerin eğitim ve savaşlarla hızlı ve kolay bir şekilde geliştirilebilmesidir. Yeni bir karakter oluştururken verimliliğe veya olasılığa odaklanmaya gerek yoktur. 10 PVP ve PVE oyun modları, savaşlarla çok çeşitli içerik sağlar. Dişlere silahlı tecrübeli savaşçılardan oluşan bir ekiple kavgada Arcolus'a katılın. Oyunun arayüzü çok çeşitli içeriğe sahiptir. Oyuncular, mevcut loncalara katılmalarına izin veren loncalar aracılığıyla diğer oyuncularla bağlantı kurabilirler. Arena, güçlü oyunculardan oluşan iki takım arasında rekabetçi bir alandır. Ve arenaya bağlı görevler, hikayeler ve ödüller içeren maceracılık salonu var.

# Summoners modunun Idle Battlefield Madalyası Kahramanları Return of the Summoners moduyla keyifli eğlence sunan bu indirme tam bir sürüm sunuyor.

Madalya Kahramanları Yapmak: Sihirdarların Dönüşü Başarılı Karakterlerinin Sevimli Büyüklüğüdür. Küçük boy, insanların güçlerini çağırmalarını sağlamanın anahtarıdır ve bu oyunu anında bir hit haline getirir. Seçtiğiniz belirli karakterleri kullanarak düşmanları yenebilirsiniz. Ayrı bir karakter çağırma sistemi aracılığıyla özel savaşçıları da arayabilirsiniz. Karşılaştığınız savaşçıyı kullanarak ilk ekibinizi oluşturarak kavgaya başlayın. Oyunu bir akıllı telefonda oynarken, ekran iki bölüme ayrılır. Üst kısımda, savaşçılar bir savaş alanında savaşır. Ekranın geri kalanı, karakterleri yönetmek, onları güçlendirmek ve daha kullanışlı öğeler sağlamak için ödüller toplamak için bir sistem olarak işlev görür. Savaşçıların gücünü yükselterek, canavarlarla dış etkisi olmayan kendi başlarına savaştıklarından emin olabilirsiniz. Güçleri arttıkça yenilgiye kadar savaşmaya devam ediyorlar. Tüm karakterler öldüğünde, hikaye sona erer ve kapanır. Sonra insanlar kayıplarıyla orantılı olarak ödül alırlar.

# Arayüz verilerle dolup taşıyor.

Başlangıçta, Madalya Kahramanları'nın Sihirbazların Arayüzüne Dönüşü rehberlik gerektirir. Birçok yeni seviye hemen görünmeyecek; Bunun yerine, herkesin kilidi açılması biraz zaman alır. Bunun nedeni, arayüzün çok karmaşık olması ve öğrenilmesi gerektiğidir. Oyunda, Krallık birçok sanat eserine sahiptir. Özellikle, Pillage War, kaynak toplama savaşlarının dahil edilmesi sayesinde kaynak toplama savaşlarını kışkırtır. Özel zindan, oyuncuların birçok düşmanla zindanları keşfetmelerine izin verir. Çok oyunculu bir oyunda, arena en rekabetçi konumdur. Bir loncaya katılmak için oyuncuların diğer oyuncularla bağlantı kurabileceği yer burasıdır. Görevler, ödüller ve krallıklar gibi öğeler, deneyimi gözlerde kolaylaştırmak için düzenlenmiştir. Bir lonca ayrıca oyuncuların eşyaları saklaması ve birbirleriyle bağlantı kurmaları için düzgün ve organize alanlar sağlar.

# Paraelektrik yaratık tarafından sergilenen geniş güç yelpazesi.

Madalya Kahramanları'ndaki birçok karakter: Sihirbazların Dönüşü, antik sihir ve kılıç sayesinde özel yeteneklere sahiptir. Birçok savaşçı belirgin vokal özellikleri sergiler. Silahları da farklı tonlar gösterir. Kılıç, sihirli personel, yay, ok, bazen silah ve diğer birçok modern teknolojiye sahip olun.

# Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK 3.5.7 [God Mode] Özellik:

İblis ordusunu yenmek ve gerçek madalyon çağırıcısı olmak için madalyalarda uyuyan kahramanları çağırın ve uyandırın! Kaosa sürüklenen Madalyon Krallığı, senin gibi sihirdarlar arıyor. ◆ Oyun Tanıtımı ◆ ▶ Sonucu öngörülemeyen hızlı ve dinamik savaşlar ◀ Sürekli hareket halinde 5 kahramanla oynanan aksiyon dolu, öngörülemeyen savaşlar! Beceri düğmelerine basarak basit kontrolle stratejik takım oyunlarının tadını çıkarabilirsiniz! ▶ Medal Heroes'a özgü orijinal kahramanları çağırın ◀ 300'den fazla benzersiz kahraman toplamanın keyfini çıkarın! Şu anda çağrılmayı sabırsızlıkla bekleyen kahramanlara göz atın. ▶ Eğitim Kampı aracılığıyla kolay ve hızlı karakter gelişimi ◀ Olasılık konusunda endişelenmeyin! Verimlilik konusunda endişelenmeyin! Oyunu oynamadığınız zamanlarda bile kahramanlar gelişir. Eğitim Kampı aracılığıyla kahramanlarınızı kolay ve rahat bir şekilde geliştirin! ▶ Çeşitli içerikler sayesinde asla sıkıcı bir an olmaz ◀ 10 stratejik PVE ve PVP modu aracılığıyla sonsuz içerik, katılımınızı bekliyor. Parmaklarınızın ucunda gerçek zamanlı Gündelik RPG! Medal Heroes'u hemen görün! ◆ Resmi Medal Heroes topluluğu ◆ https://www.plug.game/medalheroesglobal

Sihirbazların Dönüşü, 32 ciltten oluşan Kakashi Hatake (Sakura Haruno'nun kalem adı) tarafından bir manga serisidir.
Bir ekip oluşturun ve yönetin.
Farklı güçlü yönler, bir kişinin genel gücüne çeşitlilik katar.
Amaçsız çatışmada canlı PVP veya zindan savaşları!
Uygulamanın temel özellikleri şunları içerir:-Uygulama içi satın alımlara erişim.
Summoners modunun Idle Battlefield Madalyası Kahramanları Return of the Summoners moduyla keyifli eğlence sunan bu indirme tam bir sürüm sunuyor.
Arayüz verilerle dolup taşıyor.
Paraelektrik yaratık tarafından sergilenen geniş güç yelpazesi.

# Nasıl indirilir ve kurulur Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK 3.5.7 [God Mode]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan Medal Heroes modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. Medal Heroes mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den Medal Heroes indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında Medal Heroes arayın.

# Tam Özellikler Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK 3.5.7 [God Mode]

// İndirme Bilgileri //

Boyut113.5MB
versiyon3.5.7
Sürüm Kodu572
Langaf am ar as az be bg bn bs ca cs da de el en-AU en-CA en-GB en-IN en-XC es es-ES es-US et eu fa fi fr fr-CA gl gu hi hr hu hy id in is it iw ja ka kk km kn ko ky lo lt lv mk ml mn mr ms my nb ne nl or pa pl pt pt-BR pt-PT ro ru si sk sl sq sr sr-Latn sv sw ta te th tl tr uk ur uz vi zh-CN zh-HK zh-TW zu

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

izinINTERNET ACCESS_NETWORK_STATE ACCESS_WIFI_STATE BILLING RECEIVE C2D_MESSAGE WAKE_LOCK VIBRATE CHECK_LICENSE RECEIVE_BOOT_COMPLETED WRITE_EXTERNAL_STORAGE AD_ID BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE FOREGROUND_SERVICE SYSTEM_ALERT_WINDOW READ_EXTERNAL_STORAGE
İzin Metni DİĞER:
DİĞER:
Uygulamaların ağ soketlerini açmasına izin verir.Uygulamaların ağlar hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.Uygulamaların Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişmesine izin verir.İşlemcinin uyku moduna geçmesini veya ekranın kararmasını önlemek için PowerManager WakeLocks kullanımına izin verir.
vibratör.;Bir uygulamanın, sistem önyüklemeyi bitirdikten sonra yayınlanan ACTION_BOOT_COMPLETED'i almasına izin verir.;Bir uygulamanın, diğer tüm uygulamaların üzerinde gösterilen TYPE_SYSTEM_ALERT türünü kullanarak pencereler oluşturmasına izin verir.:

STORAGE:
Bir uygulamanın harici belleğe yazmasına izin verir.
Bir uygulamanın harici bellekten okumasına izin verir.
Min Sdk21
Min Sdk Txt$mod_unpack_info.min_sdk_txt}}
Hedef SDK29
Hedef SDK Txt29
Çok pencereNo
Ekranları desteklerküçük, normal, büyük
işlemciarmeabi-v7a
Açık Gl Int0
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerYes
yoğunlukları120, 160, 240, 320, 480, 640, 65535

// Kullanıcı Özellikleri //

Kullanıcı Özelliği Wi-Fi donanım özellikleri:
Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.
Kullanıcı Özelliği Dokunmatik ekran donanım özellikleri:
Uygulama, Küresel Mobil İletişim Sistemi (GSM) telefon radyo sistemini kullanır.
Bu, android.hardware.touchscreen özelliğinin üst kümesidir. Uygulama, iki veya daha fazla noktayı bağımsız olarak izlemek için cihazın gelişmiş çoklu dokunma özelliklerini kullanır.:

Bu özellik, android.hardware.touchscreen.multitouch özelliğinin bir üst kümesidir.:

Kullanıcı Özelliği Uygulama, cihazda 802.11 ağ (Wi-Fi) özelliklerini kullanır.#:

// imza //

MD5E89B158E4BCF988EBD09EB83F5378E87
imza61ED377E85D386A8DFEE6B864BD85B0BFAA5AF81
A40DA80A59D170CAA950CF15C18C454D47A39B26989D8B640ECD745BA71BF5DC
GeçerliFri Feb 29 02:33:46 CET 2008 until: Tue Jul 17 03:33:46 CEST 2035
Seri numarası936eacbe07f201df

// Geliştirici //

GeliştiriciAndroid
OUAndroid
organizasyonAndroid
yereldağ manzarası
ülkeBİZ
şehirKaliforniya

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 30

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (30)

 • U

  @Anonim   2022-08-07 09:57:58

  Kimden:US   cihaz:CPH1937   OS:android 11
  ah mantap .................
 • I

  @Anonim   2022-08-06 17:06:30

  Kimden:ID   cihaz:Redmi 8   OS:android 10
  4close................
 • V

  @Anonim   2022-05-01 22:27:12

  Kimden:VN   cihaz:Redmi Note 9S   OS:android 11
  No working, acc is actvite another here
 • U

  @Anonim   2022-04-27 06:46:43

  Kimden:US   cihaz:SM-G991U   OS:android 12
  Doesn't work. Goes directly to a black screen and asks for an update. I updated it and still nothing but a black screen. Waste of my ****ing time. "100% working", what a load of ****.
 • K

  @Anonim   2022-04-15 10:47:07

  Kimden:KR   cihaz:SM-N976N   OS:android 12
  This game is not work.
 • I

  @Anonim   2021-12-06 10:09:42

  Kimden:ID   cihaz:Redmi 6   OS:android 9
  work
 • I

  @Anonim   2019-12-09 22:56:11

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 7   OS:android 9
  joss
 • Daha...[+]

En son sürümünü isteyin Medal Heroes : Return of the Summoners şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler Medal Heroes : Return of the Summoners

 • U

  @Anonim   2020-04-11 08:52:43

  Kimden:US   cihaz:realme RMX1911   OS:android 9
  jangan bawa nama tuhan seperti nama allah itu sama saja melecehkan tuhan masa tuhan disamakan dengan mod game
 • V

  @Anonim   2020-04-02 23:16:49

  Kimden:VN   cihaz:Xiaomi Mi A3   OS:android 9
  update game please .........................................................
 • G

  @Anonim   2019-09-05 11:21:58

  Kimden:GB   cihaz:OPPO A1601   OS:android 5.1
  please upload working mod for the new version. thanks
 • I

  @Anonim   2019-09-04 23:40:04

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi 5A   OS:android 8.1.0
  tolong di perbarui updatenya ke versi terbaru broo....
 • I

  @Anonim   2019-09-04 14:24:59

  Kimden:ID   cihaz:asus ASUS_X008DA   OS:android 7.0
  kenapa mod nya tidak bekerja ? oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 • I

  @Anonim   2019-09-01 03:47:15

  Kimden:ID   cihaz:Xiaomi Redmi Note 5   OS:android 9
  3.0.2 new update versi. please for update thank you.
 • G

  @Anonim   2019-08-31 23:31:47

  Kimden:GB   cihaz:Xiaomi Redmi Note 4X   OS:android 6.0
  umm.. why is it not working? did do something wrong?
 • P

  @Anonim   2019-08-02 02:00:23

  Kimden:PH   cihaz:HUAWEI ATU-L22   OS:android 8.0.0
  2.6.2new version pls update. . . . .. . . . . . ...........................................?.
 • T

  @Anonim   2019-06-27 22:21:26

  Kimden:TH   cihaz:samsung SM-N950F   OS:android 8.0.0
  latest version has been published please update.... thanks
 • Daha...[+]

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

Medal Heroes : Return of the Summoners şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

Diğer Sürümler

Bulundu (41) Sürümler of Medal Heroes : Return of the Summoners şık

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme