HappyMod › Games › Weather › The Weather Network Mod
The Weather Network Mod

The Weather Network şık APK 7.18.1.9436 [Kilitli][Ödül]

Güncelleme açık: 2024-05-16

The Weather Network şık değiştirilmiş bir versiyonudur The Weather Network tarafından geliştirildi The Weather Network U0026 Mtomdia. Mod sürümü ile orijinal sürüm arasındaki fark: Premium Unlocked... En son mod sürümünü veya orijinal sürümünü indirebilirsiniz The Weather Network 7.18.1.9435 ile HappyMod. HappyMod , %100 çalışan modlar için en iyi mod indiricidir. Öğrenmek için tıklayın nasıl kullanılır HappyMod her türlü dosya türünü indirip kurmak için:xapk, bapk, apks...
Uygulama adıThe Weather Network şık APK 7.18.1.9436 [Kilitli][Ödül]
versiyon7.18.1.9436
Güncelleme açık2024-05-16
Boyut67.17 MB
Mod BilgisiPremium Unlocked
geliştiriciThe Weather Network U0026 Mtomdia
Ringtone İndirNaruto Ringtone
KategoriWeather
Google Play'den edininThe Weather Network
Orijinal apk'yı indirinThe Weather Network (67.17 MB)
Diğer Uygulamalar
bu geliştiriciden
The Weather Network şık APK
The Weather Network & MétéoMédia şık APK
Bağlantılar İndir:

The Weather Network şık APK 7.18.1.9436 [Kilitli][Ödül]

Hızlı indirme (16.2 MB)
Daha hızlı indirmek için HappyMod Uygulamasını kullanın!
APK indir (67.17 MB)
* Tüm mod apk'leri kullanıcılar tarafından yüklenir. Herhangi bir ihlal varsa lütfen gönderin Bize ulaşın kaldırmak için.

Naruto Ringtones

Zil sesleriniz için 5.000.000'den fazla popüler şarkıyı keşfedin.
Uygulamayı edinin ve tamamen ÜCRETSİZ!

Aç >

# Mod Bilgisi

Ana avantajlar / değişiklikler The Weather Network şık APK 7.18.1.9436 [Kilitli][Ödül]

Premium Unlocked

Önerilen mod

Mod son sürüm

# Ne başarıyor?

Hava Ağı'nda, Android kullanıcıları birçok yararlı ve kullanışlı özelliğe erişebilir. Bunlar, dünyadaki veya herhangi bir yerel alanda hava durumunu kontrol edebilmeyi içerir. Dışarı çıkmadan önce, ihtiyacınız olan bilgileri kullanarak canlı hava durumu güncellemelerini kontrol edin. Hava durumu ağı, en iyi haber kanallarından yüksek kaliteli hava raporları ve videolar sunar. Ayrıca, özellikle evinizden ayrılması planlanıyorsanız, uygulamanın hava durumundaki değişiklikler hakkında size bildirmesine izin verir. Hava durumu ağı hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya CNN, WXII12 ve Accuweather gibi diğer en iyi hava kanallarından seçim yapabilirsiniz. Şiddetli hava koşullarını içeren acil durumlar için bir radar uyarısı önemlidir; Sizi ve sevdiklerinizi korur. Herhangi bir alanda hava ile ilgili önemli bilgileri izlemek için radar uyarılarını kullanabilirsiniz. İzleyebileceğiniz raporlardan bazıları sıcaklıklar ve yağış seviyeleri içerir.

# Gereksinimler

Bu mobil uygulamayı Google Play Store'da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu popüler yazılım, uzmanlık düzeyleri ne olursa olsun, tüm Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Uygulamanın özelliklerinin çoğunu bir kuruş ödemeden kullanabilirsiniz, ancak premium özellikler ve reklamlar gerçek parayla satın alınmalıdır. Cep telefonunuzun ürün yazılımını en son sürüme güncellemeniz önemlidir. Bunu yapmak uygulamayı kullanmayı kolaylaştırır ve uyumluluk ve istikrarla ilgili sorunları önler. Ayrıca, belirli uygulama içi özellikler, Android cihazlarınızın işlevlere erişme izni vermesini gerektirir. Uygulamayı ilk kullanırken, talep eden istemler görünecektir. Erişim izinleri verirken bunları dikkate almayı unutmayın.

# Bu saatin birçok harika özelliği var.

Uygulama, ek avantajların uzun bir listesini sunar.

# Uygulamanın sezgisel ve erişilebilir arayüzleri kullanımı kolaylaştırır.

Hava durumu ağı kullanıcılara kullanımı kolay bir uygulama sağlar. Çekici arayüzler ve uygulama tasarımı, uygulamada gezinmeyi Android kullanıcıları için bir esinti haline getirir. Bunun nedeni, uygulamanın size ülke genelindeki mevcut hava koşulları hakkında ayrıntılı tahminlere ve raporlara erişim sağlamasıdır. Farklı menüleri tıklayarak uygulamanın farklı bölümlerini bulun. Bu, her parça hakkında daha fazla bilgi edinmenize ve yeni özelliklerin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. İlk kez olsa bile bu erişilebilir hava durumu uygulamasını kullanmakta zorluk çekmemelisiniz.

# Önümüzdeki gün için hava tahminleri bekleniyor.

Weather Network uygulamasıyla, önümüzdeki saatler, günler ve hatta haftalar için doğru ve güvenilir tahminlerle önemli planlar planlayabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak, her seferinde sahip olduğunuz açık hava planları için hazırlıklı olabilirsiniz. Ayrıca, ilgilenen herkes için yerel hava için doğru tahminler sağlar.

# Yaşadığınız bölge için doğru hava raporlarına erişim.

Hava durumu ağı, Android kullanıcılarına dünyanın dört bir yanındaki düzinelerce yere erişim sağlar. Her bölge, 1km veya 0.6 mil yarıçaplı tarama ve tahmin için mevcuttur. Uygulama ayrıca kullanıcıya konumlarına göre özelleştirilmiş yerel hava durumu bilgileri sağlar. Her 15 dakikada bir canlı güncellemelerle hava durumu düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Bu güncellemeler arasında sıcaklıklar, görünürlük, nem, rüzgar hızı ve diğer yararlı bilgileri içerir. Ayrıca, hava durumu hakkında ek bilgi veren saatlik raporlarla günlük tahminleri de izleyebilirsiniz.

# Hem şekil hem de renkte doğru ve ayrıntılı hava haritaları sunar.

Weather Network'ün canlı radar haritalarını görüntülemek, uygulamayı daha ilgi çekici ve kullanıcı dostu hale getirir. Bu özellik, kullanıcılara mevcut hava durumu ve yağışları doğru bir şekilde tasvir eden gerçekçi, sezgisel bir hava haritası sağlar. Verilen bilgiler sayesinde yerel hava durumu güncellemeleri mevcuttur. Bunlar, insanların kendi hava tahmincileri olmalarına ve hava sistemlerini kolaylıkla izlemelerine izin verir. Ayrıca, birçok farklı formatta doğru hava haritaları mevcuttur - bu da fırtınalar sırasında hava durumu tahmin etmeyi kolaylaştırır.

# Mevcut haberlere ve videoya sezgisel düşüncelerle erişilebilir.

Hava durumu ağı, Android kullanıcılarına Kanada TV hava kanallarından hava durumu haberleri sunar. Ayrıca ayrıntılı radar haritaları ve hava durumu raporları sağlarlar. Bu güncellemeleri dinleyerek ve beraberindeki makaleleri okuyarak, mevcut hava koşullarında güncel kaldığınızdan emin olabilirsiniz. Videoları akıllı ve anlaşılması kolay; Raporlardan çıkan önemli bilgileri anlamanıza yardımcı olacaklar.

# Hava Güncellemeleri bu uygulama ile anında gelir.

Hava durumu ağı, kullanıcılara anlık uyarılar aracılığıyla önemli hava bilgilerine erişim sağlar. Bu, kullanıcıların karşılaşabileceği şiddetli hava durumu durumlarını içerir. Bu uyarıları alarak, insanlar yoluna girebilecek fırtınaların bir adım önünde kalabilirler. Fırtına gerçekten gelmeden önce, herhangi bir uyarı için uygulamayı kontrol ettiğinizden emin olun. Ardından, yaklaşan hava durumu etkinliği hakkında ailenizi ve arkadaşlarınızı bilgilendirin. Önceden uygun adımlar atarak kendinizi hazırlayabilirsiniz. Mevcut hava koşulları ve öngörülen hareketler hakkında daha fazla bilgi edinmek için fırtına sırasında hava radar haritalarına erişin. Bu, fırtına devam ederken güvende kalmanıza yardımcı olacaktır. Etkilerini incelemek ve mevcut hava eğilimleri hakkında kendi tahminlerinizi yapmak için bir fırtınadan önce ve sonra radar haritalarına da erişebilirsiniz.

# Raporlar ve grafikler hava durumu hakkında kapsamlı bilgi sağlar

Hava durumu ağı, hem cari gün hem de sonraki üç saat için dakikaya kadar hava durumu raporları sağlar. Alternatif olarak, geçmiş raporlarına son günler veya saatler için erişilebilir. Bu raporlar, polen sayıları ve tahminleri de dahil olmak üzere çok sayıda bilgi içerir. UV, hava kalitesi ve diğer bilgilendirici raporlar. Ve sezgisel ve bilgilendirici grafiklerle hava durumu güncellemelerine daha iyi bakın.

# The Weather Network şık APK 7.18.1.9436 [Kilitli][Ödül] Özellik:

Get your weather when it really matters™ with The Weather Network app for Android. This free app is accurate and easy-to-use, giving you the forecast at your fingertips with access to the most in-depth weather news and video. Stay ahead of storms with push notifications alerting you as storms approach your saved locations, and watch the weather system with our satellite and weather radar maps.KEY FEATURES:• Detailed weather forecasts including current observations and temperatures, short term (36 hours), long term (14 days) and hourly forecasts. These forecasts are updated every 15 minutes to ensure accuracy and reliability
• Severe weather and storm alerts to notify you when a storm is heading your way. Users will see a red alert banner on the affected cities and regions and can click-thru for more info (Available for Canada & U.S. locations)
• Multiple map layers, including weather radar and satellite
• Precipitation start and stop times within a 10 minute window
• Follow-me functionality, automatically detecting the forecast within 1 km (0.6 mi) of your location
• Android Wear support with The Weather Network watch app that displays current conditions and alerts at a glance and a custom watch face that displays expected precipitation within the next hour
• Discover our community's photos and videos and upload your own to our gallery
• Available in English and French, based on your device settings
TIPS:• Scroll down to access weather forecasts, news, videos and maps at a glance
• Tap on the blue details button next to the current conditions to access yesterday's high & low temperature and more details like wind speed and direction, humidity, cloud ceiling, and sunrise & sunset times
• The menu icon on the top left provides access to all the content available on the app including notifications, app settings and FAQs
• Add a location by tapping the city name at the top center of your screen
• Tap on any of the at-a-glance cards in the main overview screen to access more details
• To get the optimal experience with our weather radar maps, tap and pinch to exploreWe'd love to hear from you! Please send feedback to [email protected]. You can also visit our website at www.theweathernetwork.com and follow us on Facebook https://www.facebook.com/theweathernetworkCAN/ and Twitter https://twitter.com/weathernetwork The Weather Network - Your Weather When It Really Matters™.

Ne başarıyor?
Gereksinimler
Bu saatin birçok harika özelliği var.
Uygulamanın sezgisel ve erişilebilir arayüzleri kullanımı kolaylaştırır.
Önümüzdeki gün için hava tahminleri bekleniyor.
Yaşadığınız bölge için doğru hava raporlarına erişim.
Hem şekil hem de renkte doğru ve ayrıntılı hava haritaları sunar.
Mevcut haberlere ve videoya sezgisel düşüncelerle erişilebilir.
Hava Güncellemeleri bu uygulama ile anında gelir.
Raporlar ve grafikler hava durumu hakkında kapsamlı bilgi sağlar

# Nasıl indirilir ve kurulur The Weather Network şık APK 7.18.1.9436 [Kilitli][Ödül]?

// Seçenek A //

HappyMod.com'dan The Weather Network modunu indirmek için.
"Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.
1. The Weather Network mod APK'sını indirmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın.
2. Dosyayı cihazınızın İndirilenler klasörüne kaydedin.
3. Şimdi Kur'a dokunun ve kurulumun bitmesini bekleyin.
4. Bittiğinde oyunu açın ve hemen oynamaya başlayın.

// Seçenek B //

HappyMod APP'den The Weather Network indirmek için şunu takip edebilirsiniz:
1. Tarayıcınızı açın ve HappyMod'un tek resmi web sitesi olan HappyMod.com'dan HappyMod APK dosyasını indirin.
2. Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin.
3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin.
4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun.
5. Yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6. HappyMod Uygulamasında The Weather Network arayın.

# Tam Özellikler The Weather Network şık APK 7.18.1.9436 [Kilitli][Ödül]

// İndirme Bilgileri //

Daha...[+]

// İşletim Sistemleri //

Çok pencereNo
Ekranları destekler
Açık Gl Int
Herhangi Bir Yoğunluğu DesteklerNo

// Kullanıcı Özellikleri //

// imza //

// Geliştirici //

# Kullanıcılar ne hakkında konuşuyor The Weather Network şık APK

Milyonlarca kullanıcıyla gerçek zamanlı sohbete katılmak için HappyMod'u indirin.

 • Kullanıcı Yorumları
 • Kullanıcı istekleri

Şunun için inceleme yazın The Weather Network şık APK

Oy verin:

Ortalama puan dışında 44

Bir inceleme gönderin

Kullanıcı Yorumları (44)

 • C

  @Anonim   2024-05-06 10:35:09

  Kimden:CA   cihaz:SM-G998W   OS:android 14
  good game
 • D

  @Anonim   2024-02-25 23:32:35

  Kimden:DZ   cihaz:RMX3151   OS:android 13
  tjvgr

En son sürümünü isteyin The Weather Network şık

Bu mod çalışmazsa, HappyMod topluluğuna istek gönderebilirsiniz. Kullanıcılar, varsa yeni bir mod yükleyecektir.
Bir istek gönderin

Şununla ilgili son istekler The Weather Network

Logo

HappyMod

En iyi mod indirici
%100 çalışan modlar için.

The Weather Network şık APK ~ HappyMod ile daha hızlı indirin.

%100 çalışan modlar + süper hızlı indirme